• دانلود MASSIVE CHALICE – بازی جام بزرگ

  انتشار 15/06/02 بروز شده 15/06/02 بازدید شده 49نفر نویسنده دیدگاه(ها) 11 دیدگاه

  MASSIVE CHALICE از جدیدترین بازی های شرکت Double Fine Productions در سبک استراتژیک می باشد که در سال 2015 برای کامپیوتر انتشار یافته است. نبرد های میدانی میان قهرمانان آغاز شده و شما نیز به عنوان فرمانده یکی از گروه ها باید شخصیتتان را وارد این نبردها بکنید. اما تعداد دشمنان، بیشتر از آن چیزیست که تصور می کنید و نیاز به یک کاراکتر با مهارت های بالا دارید.

  دانلود MASSIVE CHALICE - بازی جام بزرگ

  اگر در بازی MASSIVE CHALICE می خواهید به آن اندازه از قدرت و مهارت برسید که بتوانید هر نوعی از دشمنان را نابود سازید، باید تلاش زیادی بکنید. چون هر شخصیتی را که برای شروع انتخاب کنید، دارای مهارت های بسیار پایینیست. اما پتانسیل و استعداد بالایی برای تبدیل شدن به یک جنگجوی قدرتمند را دارند. با توجه به علایق و نوع مهارت هایی که مد نظرتان بوده، یکی را به اختیار برگزینید. سپس آموزش های اولیه و مورد نیاز برای ورود به مراحل اصلی را پشت سر بگذارید.

  از انواع سلاح های کلاسیک نظیر شمشیر و سپر در مبارزات پیش رویتان استفاده نمایید. البته در ابتدای MASSIVE CHALICE فقط چند آیتم ساده و نه چندان قدرتمند در اختیار خواهید داشت. اگر بتوانید مرحله اول را با موفقیت به اتمام برسانید، بدون شک امتیازی برایتان منظور خواهد شد. با امتیازات و سکه هایی که از هر مبارزه عایدتان می شوند، به فروشگاه مراجعه کرده و جدیدترین آیتم ها را تهیه نمایید. فیزیک به کار رفته در محیط و نحوه مبارزات کاراکتر ها در سطح بالایی می باشد. به همین خاطر نیز به هنگام هدف گیری یا حمله به سمت دشمن باید دقت لازم را داشته باشید. هر قهرمان و مبارزی در بازی MASSIVE CHALICE دارای میزان سلامتی یا Health Point بوده و در صورتی که این نوار قرمزرنگ به طور کامل سفید شود، فرد مورد نظر کشته خواهد شد. پس خودتان را برای جنگ های میدانی آماده کنید!

  :Minimum System Requirements

  OS: Windows Vista

  Processor: 1.8 GHz dual core CPU

  Memory: 4 GB RAM

  Graphics: 256 MB GeForce 8800, Radeon 3850, or Intel HD 3000 Graphics

  DirectX: Version 11

  Hard Drive: 2 GB available space

  حجم فایل : 947.67 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها