• دانلود Post Apocalyptic Mayhem – بازی رقابت مرگ

  انتشار 15/05/31 بروز شده 15/05/31 بازدید شده 39نفر نویسنده دیدگاه(ها) 14 دیدگاه

  Post Apocalyptic Mayhem یکی از جذاب ترین بازی ها در سبک مسابقه ای و اکشن است و توسط Next Dimension Game Adventures برای PC در 2013 عرضه شده است. مسابقات در محیطی شبیه آخرالزمان شروع شده اند. نوبت شماست تا ماشین غول پیکرتان را خریداری کرده و در این رقابت های تنگاتنگ و نفس گیر شرکت نمایید. اما باید مواظب جانتان هم باشید!

  دانلود Post Apocalyptic Mayhem - بازی رقابت مرگ

  در هر مرحله از بازی Post Apocalyptic Mayhem تمامی شرکت کنندگان ریسک بالایی را می پذیرند و امکان مرگ نیز وجود دارد. مهم ترین ویژگی که در این بازی Action Racing به چشم می خورد، سلاح ها و تجهیزات پیشرفته ایست که می توان بر روی هر یک از ماشین ها پیاده سازی کرد. از این تجهیزات در طول هر رقابت استفاده کنید تا حداقل از سرعت سایر رانندگان بکاهید. البته برخی از تجهیزات وجود دارند که حتی ماشین حریفان را به طور کامل نابود می سازد تا قادر به حرکت نباشند.

  هیچ قانونی در این مسابقات وجود نداشته و هر شرکت کننده ای سعی می کند تا به هر نحوه که شده به خط پایان برسد. اتومبیل های غول پیکر متعددی در Post Apocalyptic Mayhem توسط سازندگان طراحی شده اند و در فروشگاه قابل خریداری هستند. اما برای تهیه هر یک نیاز به کسب امتیاز بالایی دارید. هر رقابتی را که با موفقیت و به عنوان نفر اول به پایان می رسانید، اما مهم ترین و هیجان انگیز ترین قسمتی که در این عنوان وجود دارد، Multiplayer آن می باشد. حداکثر هشت نفر به صورت همزمان می توانند از قابلیت چند نفره بهره ببرند. اگر نسخه اصلی بازی Post Apocalyptic Mayhem را تهیه کنید، می توانید با اتصال به شبکه استیم به راحتی با هفت نفر دیگر به رقابتی پرهیجان بپردازید. لازم به ذکر است که گرافیک محیط های این بازی در سطح بالایی بوده و به صورت سه بعدی می باشد.

  :Minimum System Requirements

  OS: Windows® XP/Vista™/7

  Processor: Intel P4 3.0GHz or similar AMD

  Memory: 1GB RAM

  Hard Disk Space: 1GB available space

  Video Card: nVidia GeForce 6800 Ultra, ATi Radeon X1800 XT or better

  DirectX®: 9.0c, June 2010 update

  حجم فایل : 862.23 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها