• دانلود Virtual Pool 4 – بازی بیلیارد مجازی

  انتشار 15/05/21 بروز شده 15/05/21 بازدید شده 27نفر نویسنده دیدگاه(ها) 12 دیدگاه

  Virtual Pool 4 ورژن جدیدی از بازی بیلیارد مجازی در سبک ورزشی برای کامپیوتر می باشد که در سال 2015 توسط شرکت Celeris بر روی استیم قرار گرفته است. کارتان را باید از سطح آماتور یا همان مبتدی آغاز کنید. با دقت به توپ ها ضربه بزنید و گیو مناسب را برای ضربه زدن انتخاب نمایید. برای این که بعد ها با مشکل مواجه نشوید، حتما بخش آموزشی را مرور کنید.

  دانلود Virtual Pool 4 - بازی بیلیارد مجازی

  این نسخه از بازی Virtual Pool 4 طبق معمول از چندین نوع مسابقه همچون Eight Ball, Ten Ball, Snooker, Nine Ball و چند نوع دیگر تشکیل شده است. با توجه به مهارت هایتان، وارد یکی از این موارد شوید و با حریفان به رقابت بپردازید. سطح سختی یا Difficulty حریف قابل تنظیم می باشد. اگر می خواهید با حریفی ساده و آسان مبارزه کنید، همان سطح آماتور را برای او در نظر بگیرید. در غیر این صورت می توان سایر سطح ها را نیز انتخاب نمود.

  با توجه به هزینه و جوایز مسابقات، میز هایی هم برای این مسابقات ترتیب داده می شوند. بدین صورت که اگر یک مسابقه در Virtual Pool 4 بین المللی و رسمی باشد، بدون شک از میز گران قیمت و زیباتری استفاده خواهد شد. اما در رقابت های معمولی، میز های معمولی به کار می رود که زیبایی چندانی ندارند. فیزیک و حرکات بازیکنان به صورت کاملا واقع گرایانه می باشد. بر روی گرافیک این نسخه در سطح بالایی کار شده و از مهم ترین ویژگی های بیلیارد مجازی محسوب می شود. گیم پلی بازی Virtual Pool 4 به صورت کاملا روان بوده و سازندگان سعی کرده اند که تمامی جوانب را رعایت کنند تا با یک اثر مشابه واقعیت خلق شود. بعد از انتشار این عنوان در شبکه استیم، کاربران به آن نمره میانگین 8/10 داده اند. بازخورد های مناسبی از طرفشان داشته و با یک بازی ورزشی کامل و در عین حال کم حجم مواجه هستیم.

  :Minimum System Requirements

  OS: Windows XP

  Processor: Pentium 1.6 Ghz

  Memory: 1 GB RAM

  Graphics: Intel or AMD HD Graphics or better

  DirectX: Version 9.0c

  Hard Drive: 2500 MB available space

  حجم فایل : 581.55 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها