• دانلود Interplanetary – بازی نبرد بین سیارات

  انتشار 15/05/19 بروز شده 15/05/19 بازدید شده 29نفر نویسنده دیدگاه(ها) 8 دیدگاه

  Interplanetary شاهکاری در سبک استراتژی و فضایی مخصوص سیستم عامل ویندوز می باشد که توسط استودیو Team Jolly Roger در استیم به انتشار رسیده است. بعد از عرضه این عنوان در سال 2015 بر روی این شبکه، تا کنون توانسته امتیاز عالی 9/10 را از کاربران دریافت نماید. بسیاری از افرادی که این امتیازات را داده اند، این شاهکار را بیش از صد ساعت تجربه کرده اند!

  دانلود Interplanetary - بازی نبرد بین سیارات

  هر چند بازی Interplanetary در ظاهر ساده و خسته کننده به نظر می رسد، اما به هیچ وجه نباید از روی ظاهرش قضاوت کرد. برای شروع، سیاره تان را به کمک ابر تجهیزاتی که در اختیار دارید، به وجود بیاورید. نبرد بین سیاره های کهکشان در بر گرفته و هر سیاره ای تلاش می کند تا این نبرد را به نفع خودش به اتمام برساند. در این میان شما هم نباید از دیگران عقب بمانید. منابع موجود در سیاره تان را جمع آوری کرده و با تکنولوژی های فوق پیشرفته ای که دارید، سلاح های نابودگر بسازید.

  اگر نتوانید در کم ترین بازه زمانی ممکن به این سلاح ها دسترسی پیدا کنید، مورد تهاجم سایر سیارات قرار خواهید گرفت. برای رسیدن به موفقیت های بیشتر در Interplanetary حتما باید جاسوس هایی تعلیم بدهید تا از سیاره های دیگر جاسوسی کنند. امکان این هم وجود دارد که جاسوسانتان بتوانند تکنولوژی های بهتری را از دیگران به سرقت ببرند. علاوه بر این که سایر سیارات، دشمنتان محسوب می شوند، باید مراقب اجرام و سنگی های آسمانی هم باشید. هر چند وقت، امکان برخورد آن ها با سیاره تان وجود دارد. به همین خاطر نیز باید رادار هایی را تنظیم کنید که چند دقیقه قبل از برخورد به شما هشدار دهند. محیط بازی Interplanetary تا حدودی پیچیده بوده اما بعد از این که قسمت آموزشی را پشت سر گذاشتید، به سادگی می توانید وظایفتان را به انجام برسانید و پیشرفت کنید.

  :Minimum System Requirements

  OS: Windows 7

  Processor: DualCore AMD/Intel 2.3 GHz

  Memory: 4 GB RAM

  Graphics: AMD Radeon 4850 / Nvidia 8800 GTS 512 Mb or equivalent

  DirectX: Version 10

  Hard Drive: 1024 MB available space

  حجم فایل : 365.64 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها