• دانلود Pirates Life – بازی زندگی دزد دریایی

  انتشار 15/05/18 بروز شده 15/05/18 بازدید شده 107نفر نویسنده دیدگاه(ها) 22 دیدگاه

  Pirates Life یک بازی جالب در سبک شبیه ساز و استراتژیک برای کامپیوتر می باشد که توسط استودیو Team Eyepatch در سال 2015 انتشار یافته است. هدایت کاپیتان یکی از کشتی های دزدان دریایی را بر عهده بگیرید که در جزیره ای متروکه گیر افتاده اند. کشتیتان قابل حرکت نبوده و مجبور به ادامه زندگی در این جزیره هستید تا زمانی که بتوانید این کشتی را بازسازی کنید.

  دانلود Pirates Life - بازی زندگی دزد دریایی

  تعدادی از خدمه نیز در بازی Pirates Life همراهتان هستند و می توانید از آنان به عنوان کارگر استفاده کنید. تمامی این افراد از جمله خودتان نیاز به خوراکی دارید تا زنده بمانید. به همین خاطر نیز باید با سخت ترین راه ها، غذایتان را تامین کنید. شکار کردن بهترین راهیست که می توانید به این طریق نیازتان را برطرف نمایید. با توجه به این که به مدت نامعلومی در این منطقه خواهید ماند، باید مخفیگاه هایی را بنا کنید که در شب از دست حیوانات وحشی در امان باشید.

  جزیره ای که در آن واقع شده اید، پر از منابع طبیعی و ارزشمند می باشد اما باید افرادتان را برای استخراج این منابع آماده سازید. استخراج منابع طبیعی در Pirates Life در برخی از مواقع بسیار ساده بوده و به مرور زمان و با کم تر شدن میزان آن، دچار مشکل خواهید شد. پس از این منابع به خوبی بهره ببرید و به اندازه استفاده کنید. به طور کلی، 24 نوع منبع به همراه 18 نوع ساختمان در بازی زندگی دزد دریایی قرار گرفته است. هم چنین سه نوع سطح تکنولوژی وجود داشته که با افزایش دارایی و بنای تمامی ساختمان های سطح اول، به سطوح بعدی دست پیدا خواهید کرد. در طول بازی Pirates Life همیشه به دنبال طلا و گنج باشید. زیرا در نقاطی از نقشه، این چیز های ارزشمند پنهان شده اند. اگر با دقت به اطرافتان نگاه کنید و همه جا را به خوبی بگردید، شاید بتوانید مقداری از آن را نصیب خود کنید!

  :Minimum System Requirements

  OS: Windows 7

  Graphics: DirectX / OpenGL compatible card

  DirectX: Version 10

  Additional Notes: .NET Framework 4.0 and Microsoft XNA 4.0 required

  حجم فایل : 780.42 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها