• دانلود Chicken Invaders 4 HD بازی مهاجم مرغی اندروید

  انتشار 15/05/17 بروز شده 15/05/17 بازدید شده 44نفر نویسنده دیدگاه(ها) 13 دیدگاه

  Chicken Invaders 4 HD از برترین بازی های کامپیوتر در سبک اکشن و فضایی بوده که به تازگی توسط InterAction Studios برای اندروید هم عرضه شده است. سفینه خود را برای رویارویی با جمعیت عظیمی از مرغ های موجود در فضا آماده کنید! سلاحی را بر روی این سفینه نصب کرده و در سیارات مختلف سفر کنید تا هر مرغی را که مشاهده کردید، از بین ببرید.

  دانلود Chicken Invaders 4 HD بازی مهاجم مرغی اندروید

  با نابودسازی هر یک از آن ها در بازی Chicken Invaders 4 HD یک خوراکی یا سلاح جدید از سمت بالا به پایین می آید. به سرعت این آیتم ها را جمع آوری کنید تا قدرتتان بیشتر از قبل شود. چون تعداد دشمنان به مرور زمان افزایش پیدا می کند. تا جایی که جای خالی بر روی صفحه نمایش گوشی اندرویدتان باقی نماند! پس نیاز به جمع آوری امتیاز و هم چنین بمب های مخصوصی خواهید داشت. این بمب ها فقط با کسب رکورد به دست می آیند و قدرت بسیار بالایی دارد.

  به طور مثال اگر یکی از این بمب ها را به کار ببرید، هر مرغی که پیش رویتان قرار دارد، نابود می شود. البته باید چنین آیتم های قدرتمندی را در Chicken Invaders 4 HD برای غول های پایانی نگه دارید! پس از نابودسازی تمامی کاراکتر ها در هر سیاره باید به سراغ یک Boss Fight بروید. این دشمنان از Health Point و Damage بسیار بالایی برخوردار می باشند. حتی فقط یک ضربه از طرفشان به شما برخورد کند، سفینه تان به طور کامل نابود می شود. بازی مهاجمان مرغی در سیستم عامل ویندوز توانسته طرفداران بسیاری را مجذوب خود کند و تا کنون بیش از پنج نسخه برای PC عرضه شده است. با گسترش گوشی های اندرویدی، سازندگان تصمیم گرفتند تا یک نسخه جدید با عنوان Chicken Invaders 4 HD برای طرفداران عرضه کنند که گرافیگ بالاتری نسبت به سایر ورژن ها دارد.

  حجم فایل : 29.84 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها