• دانلود Lemma – بازی پارکور لما

  انتشار 15/05/12 بروز شده 15/05/13 بازدید شده 77نفر نویسنده دیدگاه(ها) 23 دیدگاه

  Lemma عنوان بازی جدیدی در سبک اکشن و ماجرایی با حرکات پارکور برای کامپیوتر می باشد که توسط استودیو Evan Todd در سال 2015 انتشار یافته است. وارد دنیایی پیکسلی و بسیار زیبا شوید و به کمک پارکور از موانع موجود عبور کنید. این جهان با ظرافت خاصی طراحی شده و شبیه آن را در هیچ یک از عناوین نمی توانید پیدا کنید. حرکاتتان نیز خاص و روان خواهند بود.

  دانلود Lemma - بازی پارکور لما

  از روی دیوار ها در بازی Lemma عبور کنید و خود را به قسمت های بعدی برسانید. داستانی که برای این عنوان در نظر گرفته شده، تا حدودی ساده بوده ولی به خود بازیکن بستگی دارد که چگونه به اتمام برسد. چند نوع گیم ماد هم از جمله Time trial mode وجود دارند که باعث افزایش سرعت عمل و دفت کاربر می شوند. برای شروع کار باید قسمت های آموزشی را پشت سر گذاشته و حرکات اولیه پارکور را یاد بگیرید تا بعد ها با مشکل خاصی مواجه نشوید.

  با توجه به این که دنیای پیش رویتان از پیکسل ها با ابعاد بسیار کوچک ساخته شده اند، با یک جهان فوق العاده وسیع روبرو هستید. روز ها طول می کشد تا تمامی قسمت های Lemma را به طور کامل بشناسید یا در آنان قدم بگذارید. ویژگی به اسم Built-in-level Editor وجود دارد که بازیکنان با استفاده از آن می توانند مراحل مورد نظرشان را با خلاقیت ایجاد کنند و حتی آن را با سایر افراد به اشتراک بگذارند. خلاقیت و زیبایی در یکایک محیط هایی که توسط خود سازندگان طراحی شده اند، موج می زند و از آن ها لذت خواهید برد. لازم به ذکر است که بازی Lemma از ابعاد تصویر 4K و هم چنین هدست واقعیت مجازی Oculus Rift هم پشتیبانی می کند. البته این هدست هنوز عرضه نشده ولی سازندگان، بازی لما را طوری طراحی کرده اند که بعد ها از آن نیز پشتیبانی کند.

  :Minimum System Requirements

  OS: Windows XP

  Processor: Dual core

  Memory: 2 GB RAM

  Graphics: 1 GB Video RAM, Shader Model 3

  DirectX: Version 9.0c

  Hard Drive: 1 GB available space

  حجم فایل : 430.47 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها