• دانلود Truck Mechanic Simulator 2015 بازی مکانیک

  انتشار 15/05/10 بروز شده 15/05/10 بازدید شده 87نفر نویسنده دیدگاه(ها) 14 دیدگاه

  Truck Mechanic Simulator 2015 از بازی های جدیدی در ژانر Simulation برای کامپیوتر بوده که استودیو Ravenscourt آن را در 2015 عرضه کرده است. تعمریگاه تخصصی خود را در زمینه تعمیر کامیون ها و ماشین های بزرگ افتتاح کنید! ابزار و وسایل مورد نیاز اولیه را با بودجه کمی که در اختیار دارید، تهیه کرنید تا اولین مشتری به مکانیکیتان مراجعه کند.

  دانلود Truck Mechanic Simulator 2015 بازی مکانیک

  بعد از این که اولین سفارش را در بازی Truck Mechanic Simulator 2015 دریافت کردید، تمامی تلاشتان را بکنید تا در کم ترین زمان ممکن، بهترین کار را برایش انجام دهید. در غیر این صورت نباید منتظر مراجعه مشتری بعدی به این زودی ها باشید! رضایت مراجعه کنندگان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و این مهم نیز فقط با انجام دادن با کیفت کار به دست می آید. بیش از صد نوع قطه در هر کامیون به طور دقیق طراحی شده اند وبرای شناخت آن ها باید ساعت ها صرف کنید.

  بدین معنی که به همین سادگی نمی توانید به یک مکانیک حرفه ای و کاربلد تبدیل شوید و نیاز به زمان دارید. هر سفارشی را که در Truck Mechanic Simulator 2015 با موفقیت به پایان می رسانید، پولی به مجموع اندوخته هایتان افزوده می شود. با استفاده از این درآمد کسب شده، محیط تعمیرگاه را بزرگ تر کرده و تجهیزات پیشرفته تری از فروشگاه تهیه کنید. در این صورت می توانید با سرعت بالاتری جوابگوی افراد باشید. تعمیرگاهی که در این بازی راه اندازی کرده اید، باید بتواند تمامی بخش های مربوط به کامیون ها را تعمیر کند. اگر قادر به انجام چنین کاری نیستید، به قسمت آموزشی مراجعه کنید و آموزش های لازم را در این زمینه فرا بگیرید. شاهد گرافیک سه بعدی در بازی Truck Mechanic Simulator 2015 هستیم. هم چنین سازندگان با ظرافت خاصی بر روی این عنوان کار کرده اند تا بهترین تجربه شبیه ساز برای کاربران باشد. به همین خاطر جزئیات فراوانی دارد.

  :Minimum System Requirements

  OS: Windows 7

  Processor: Intel Core 2 Duo 1.8GHz or AMD equivalent

  Memory: 2 GB RAM

  Graphics: GeForce 9800GT or better w /512MB VRAM

  DirectX: Version 9.0c

  Hard Drive: 2 GB available space

  حجم فایل : 812.04 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها