• دانلود Earn to Die 2 – بازی نابودی زامبی ها اندروید

  انتشار 15/05/10 بروز شده 15/05/10 بازدید شده 83نفر نویسنده دیدگاه(ها) 23 دیدگاه

  Earn to Die 2 ورژن دوم از بازی پرطرفدار Earn to Die 2 در سبک اکشن و ماشین سواری بوده که توسط شرکت Not Doppler برای Android ساخته شده است. ماشین مخصوصتان را برای رانندگی در بین جمعیت عظیمی از زامبی ها آماده کنید! سلاح های مخصوصی را روی آن تعبیه کرده و سپس تا می توانید، این موجودات نفرت انگیز را بکشید و امتیاز خوبی از این راه کسب نمایید.

  دانلود Earn to Die 2 - بازی نابودی زامبی ها اندروید

  پس از موفقیت های نسخه قبلی بازی Earn to Die 2 سازندگان بر این شدند تا در سال 2015 نسخه جدیدی از آن را برای گوشی های اندرویدی عرضه کنند. نسخه ای با کیفیت بالاتر و محیطی بهتر که می تواند کاربران را ساعت ها سرگرم سازد. در هر مرحله، مسیری برای حرکت مشخص می شود که Zombie های زیادی در این مسیر مزاحمتان خواهند شد. باید به سرعت حرکت کنید و به هر شیوه ای که می توانید، نابودشان کنید.

  در غیر این صورت میانشان گرفتار خواهید شد و خوراک این موجودات خطرناک خواهید بود! ماشین هایی که در Earn to Die 2 وجود دارند، از نوع مخصوصی هستند و شبیه آن ها را در دنیای واقعی ندیده اید. رانندگی چنین اتومبیل هایی در جاده های پر از دشمن، کار آسانی نخواهد بود. پس مهارت لازم را در رانندگی به دست بیاورید و با قدرت به پیش بروید. البته ماشین هایی که دارای طراحی خاصی هستند، می توان به کامیون شباهت داد. چرا که به انواع امکانات مجهز هستند و جسه بزرگی دارند. شخصیت های دشمنان در بازی Earn to Die 2 نیز همگی مشابه یکدیگر نیستند. بدین معنی که در هر مرحله باید با انواع مختلفی از آنان روبرو شوید. به همین دلیل مبارزه همزنان با تعداد زیاد، کار را سخت تر از پیش می کند. باید حواستان را به خوبی جمع کنید که طعمه شان نشوید و جان سالم به در ببرید.

  حجم فایل : 33.20 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها