• دانلود Bastion – بازی پسرک ماجراجو

  انتشار 15/05/06 بروز شده 15/05/07 بازدید شده 91نفر نویسنده دیدگاه(ها) 14 دیدگاه

  Bastion شاهکاری دز ژانر نقش آفرینی و ماجراجویی برای کامپیوتر می باشد که توسط کمپانی Warner Bros در سال 2011 میلادی به انتشار رسیده است. داستان در مورد پسریست که با مادرش زندگی می کند و هیچ خاطره ای از پدرش به یاد نمی آورد. او دارای شخصیتی خونسرد و آرام بوده ولی در مواقعی که پای ظلم و ستم به وسط می آید، از هیچ تلاشی برای جلوگیری آن دریغ نمی کند.

  دانلود Bastion - بازی پسرک ماجراجو

  بعد از این که این پسر در ابتدای بازی Bastion به خانه باز می گردد، با صحنه بسیار بد و تکان دهنده ای مواجه می شود. مادرش بر اثر حادثه ای ناگوار کشته می شود و او تصمیم می گیرد تا انتقامش را از عاملان این قتل بگیرد. جهان نیز دچار دگرگونی شده و فاجعه ای عظیم آن را تحدید می کند. سرزمینتان به بخش های مختلفی تقسیم شده و برای رسیدن از قسمتی به قسمت دیگر باید سختی های زیادی را متحمل شوید. سفر دور و درازی در پیش دارید، پس خودتان را برای مواجهه با خطرات آماده کنید.

  پس از این که سفرتان را برای نابودی ظلم آغاز می کنید، در ابتدای راه با پیرمردی به اسم Rucks آشنا می شوید. او به شما در رسیدن به مراحل بعدی Bastion کمک می کند. اما این کاراکتر همیشه در کنارتان نخواهد بود و مدت کوتاهی می تواند یار و یاورتان باشد. امتیازاتی با نام Spirits در طول راه، قابل جمع آوری هستند. کاربران می توانند با جمع کردن آن، سطح شخصیت تحت کنترل را افزایش دهند. هم چنین امکان Level Up تجهیزات و وسایلی که در اختیار دارید، با این امتیازات وجود دارد. میزان سلامتی یا HP بازیکن نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. پس این مورد را قبل از هر چیزی با Spirits بهبود ببخشید. محیط بازی Bastion تماما با دست طراحی شده اند و از زیبایی منحصر بفردی بهره می برند. زمانی که وارد هر یک از این محیط ها می شوید، احساس خاصی به شما دست خواهد داد.

  :Minimum System Requirements

  OS: Windows XP, Vista, 7

  Processor: 1.7 GHz Dual Core or Greater

  Memory: 2 GB

  Hard Disk Space: 1.0 GB

  Video Card: 512 MB DirectX 9.0c compatible graphics card – shader model 2

  DirectX®: 9.0c

  حجم فایل : 700.86 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها