• دانلود Helicopter 2015 – بازی هلیکوپتر فجایع طبیعی

  انتشار 15/05/05 بروز شده 15/05/05 بازدید شده 51نفر نویسنده دیدگاه(ها) 16 دیدگاه

  Helicopter 2015 بازی جدیدی در سبک شبیه ساز برای کامپیوتر می باشد که در سال 2015 توسط کمپانی Ravenscourt بر روی شبکه استیم عرضه شده است. مردم در مناطق بحران زده شهر به کمکتان نیاز دارند. سوار بر هلیکوپتری شده و به سمتشان بروید تا با استفاده از تجهیزات نجاتی که داخل هلیکوپتر قرار گرفته شده، جلوی مرگ یا آسیب دیدگی آنان را بگیرید.

  دانلود Helicopter 2015 - بازی هلیکوپتر فجایع طبیعی

  در قالب بیش از 40 مرحله چالش انگیز در بازی Helicopter 2015 به کمک مسدومان و حادثه دیدگان بشتابید. ماموریت های متعددی پیش رویتان بوده و باید تمامی آنان را با موفقیت به انجام برسانید. در غیر این صورت باید مرحله مورد نظر را باز هم از ابتدا شروع کنید. علاوه بر این که افراد حاضر در منطقه را خطرات مختلفی تهدید می کنند، برای هلیکوپتر خودتان نیز ممکن است مشکلی به وجود بیاید. بدین معنی که امکان سقوط آن در شرایط نامناسب وجود دارد.

  به طور کلی، پنج نوع هلیکوپتر در این عنوان با جزئیات و امکاانات فراوان طراحی شده اند که تجربه یک پرواز به یادماندنی برای کاربران به ارمغان می آورند. از جمله ویژگی های Helicopter 2015 می توان به قابلیت تغییر آب و هوای منطقه اشاره کرد. انواع وضعیت آب و هوایی به صورت Random داخل هر مرحله تنظیم می شوند که باعث ایجاد تنوع در گیم پلی هستند. سیستم کنترل هوایی به خوبی ساخته شده و در عرض چند دقیقه به طور کامل با آن آشنایی پیدا خواهید کرد. البته برای ماهر شدن در این کار باید حداقل چند ساعت به بازی بپردازید و تجربه کسب کنید. گرافیکی که در بازی Helicopter 2015 به چشم می خورد، در سطح بالایی قرار داشته و با جزئیات فراوانی طراحی شده اند. هم چنین سیستم شخصی سازی دارای تنوع بالایی از نظر گرافیکی می باشد و چندین روز می تواند دوستداران سبک Simulation را راضی نگه دارد.

  :Minimum System Requirements

  OS: Windows 7 / Windows 8

  Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz

  Memory: 4 GB RAM

  Graphics: NVIDIA GeForce GTX 480 / AMD Radeon™ HD 5870 – 1GB VRAM

  DirectX: Version 9.0c

  Hard Drive: 3 GB available space

  Sound Card: OpenAL compatible sound card

   

  حجم فایل : 647.97 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها