• دانلود Cat Simulator – بازی شبیه ساز گربه اندروید

  انتشار 15/05/04 بروز شده 15/05/04 بازدید شده 48نفر نویسنده دیدگاه(ها) 8 دیدگاه

  Cat Simulator یک بازی سرگرم کننده در سبک شبیه ساز و اکشن برای سیستم عامل Android می باشد و در سال 2015 توسط کمپانی Swift Apps LLC به انتشار رسیده است. نژاد مورد نظرتان را برای گربه تان انتخاب کرده و وارد خانه شوید. با پول نسبتا پایینی که در اختیار دارید، لباس هایی برای این شخصیت دوست داشتنی خریداری کرده و صاحبی برایش پیدا کنید.

  دانلود Cat Simulator - بازی شبیه ساز گربه اندروید

  پس از این که وارد یک خانه در بازی Cat Simulator شدید، هر کاری که دلتان بخواهید می توانید انجام دهید. در تمامی اتاق ها خرابکاری کرده و به شیطنت بپردازید. اما مراقب باشید که این کار ها جلوی صاحب خانه انجام نشوند. در غیر این صورت تنبیه شده و امتیازی از شما کسر می شود. کار های روزمره از جمله خوردن، آشامیدن و استحمام را به خوبی انجام دهید تا گربه تحت کنترلتان حال خوبی داشته باشد. اگر این کار ها سر موقع انجام نشوند، میزان رضایت او پایین خواهد آمد.

  خانه ای که در آن زندگی می کنید، بسیار بزرگ بوده و چند باغ و گلخانه کنارش قرار گرفته است. برای سرگرمی در Cat Simulator می توانید در این مکان های زیبا به گشت و گذار و ماجراجویی بپردازید. هم چنین آیتم هایی در برخی از این مکان ها مخفی شده اند. اگر به خوبی جستجو کنید، می توانید پیدایشان کنید. جذاب ترین کاری که در این بازی برای بازیکنان وجود داشته، به هم ریختن خانه و حتی شکستن اشیاء قیمتی آن می باشد! پس خود را برای چالشی بزرگ به دور از چشم صاحب خانه آماده کنید. گربه های دیگری نیز در بازی Cat Simulator در همسایگیتان خواهند بود. با آنان ارتباط دوستی برقرار کرده و به کمک یکدیگر به ماجراجویی هایتان مشغول شوید. به جرات می توان گفت که این عنوان در بین شبیه ساز هایی که برای حیوانات طراحی شده اند، در بین بهترین ها قرار دارد.

  حجم فایل : 19.23 و 51.67 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 4.0 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

  دسته بندی ها