• دانلود SunAge Battle for Elysium -بازی عصر خورشید

  انتشار 15/05/03 بروز شده 15/05/03 بازدید شده 61نفر نویسنده دیدگاه(ها) 5 دیدگاه

  SunAge Battle for Elysium نسخه بازسازی شده ای از بازی عصر خورشید در سبک استراتژیک برای PC بوده که توسط Vertex4 Entertainment Ltd در 2014 عرضه شده است. نبرد بین چند کشور آغاز شده و شما نیز به عنوان فرمانده یکی از این طرف های جنگ باید خود را برای سخت ترین شرایط آماده کنید. برای شروع، خودتان انتخاب کنید که در کدام کشور خدمت کنید.

  دانلود SunAge Battle for Elysium -بازی عصر خورشید

  پس از این که تنظیمات اولیه را در بازی SunAge Battle for Elysium را به انجام رساندید، تاکتیک های نظامی و آموزش های اولیه را یاد بگیرید. برای کسب مهارت در چیدمان سربازان و افرادی که در اختیار دارید، باید در نبرد های ساده و نه چندان سخت شرکت داشته باشید. در واقع، این نسخه از بازی عصر خورشید، ورژن Remastered شده ای از این عنوان دو بعدی و قدیمی می باشد. اما تغییرات زیادی در آن به وجود آمده و تا حدودی توانسته کاربران را راضی نگه دارد.

  علاوه بر این تغییرات و دگرگونی ها، آیتم های زیادی هم به بخش Store اضافه شده اند و قابل خرید می باشند. اما برای تهیه این تجهیزات جنگی در SunAge Battle for Elysium نیاز به کسب امتیاز و پول از نبرد های پیش رویتان دارید. پس در این درگیری ها دقت لازم را داشته باشید و به خوبی عمل کنید. تا در نهایت بتوانید به پیروزی دست پیدا کنید. هم چنین مدال های افتخار و دست آورد هایی نیز به اکانتتان بعد از کسب هر برد افزوده می شود. باید مراقب حملات دشمنان نیز باشید. برای این کار باید زیرساخت های دفاعی را تحکیم بخشیده و از بهترین ساختمان های نظامی برای ایجاد پایگاه قدرتمند نظامیتان بهره ببرید. بازی جذاب SunAge Battle for Elysium دارای گرافیکی دو بعدی و محیطی ساده می باشد. به نوعی می توان گفت که سازندگان بر روی گیم پلی کار کرده اند و از پرداختن به جزئیات ممانعت کرده اند.

  :Minimum System Requirements

  OS: Windows 7

  Processor: 1,2 Ghz Intel Processor

  Memory: 512 MB RAM

  DirectX: Version 11

  Hard Drive: 1 GB available space

  حجم فایل : 616.54 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها