• دانلود Tiny and Big – بازی کوچک و بزرگ

  انتشار 15/05/02 بروز شده 15/05/02 بازدید شده 91نفر نویسنده دیدگاه(ها) 2 دیدگاه

  Tiny and Big از بازی های محبوب در سبک ماجراجویی برای کامپیوتر محسوب میشود و توسط گروه Black Pants Studio در سال 2015 بر روی Steam به انتشار رسیده است. طنز و خلاقیت در سرتاسر این عنوان به چشم می خورد. از همان ابتدا، این طنز را می توان در میراث پدر بزرگ شخصیت اصلی دید. یک زیرشلواری که برای به دست آوردن آن باید از موانع خطرناکی عبور کنید!

  دانلود Tiny and Big - بازی کوچک و بزرگ

  سلاح مخصوصی برای این موجود کوچک در بازی Tiny and Big طراحی شده که با استفاده از آن می توانید به سمت دشمن شلیک کنید. این اسلحه از خود، لیزر آبی رنگی ساطع می کند و قدرت نسبتا بالایی دارد. اما در مورد شلیک به برخی از موجودات غول پیکر به کارتان نمی آید. در مناطق صحرایی و کوهستان به جستجو بپردازید و چیز های جدیدی را کشف کنید. در دل برخی از این کوه ها، پایگاه هایی مخفی شده اند که باید راه ورود به آن ها را پیدا کنید.

  تمامی محیط های بازی بزرگ و کوچک با دست طراحی شده اند و خلاقیت خاصی در آن ها نهفته شده اند. موجوداتی که در طول راهتان در Tiny and Big با آن ها مواجه خواهید شد، متفاوت و تا حدودی خنده دار هستند! همان طور که گفته شد، طنز در تمامی قسمت های این عنوان به چشم می خورد. داستان نیز از این قائده مستثنی نیست. مهم ترین دشمنی که در طول این بازی جذاب خواهید داشت، یک روبات با دستیارش بوده که همیشه برایتان مزاحمت ایجاد می کنند. در هیچ یک از مراحل به جز مرحله پایانی نمی توانید آن ها را نابود کنید. بلکه باید فقط از دسترسشان خارج شوید تا بتوانید به اهدفتان برسید. بازی Tiny and Big نوعی شاهکار هنری نیز به حساب می آید. این مهم را می توان از طراحی محیط ها و بک گراند هایی که مشاهده خواهید کرد، متوجه شد.

  :Minimum System Requirements

  OS: Windows XP

  Processor: Core 2 Duo / Athlon X2, at least 2 GHz

  Memory: 2 GB RAM

  Graphics: ATI Radeon 2400 or better / NVIDIA GeForce 8600 or better

  Hard Drive: 1500 MB HD space

  حجم فایل : 665.62 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها