• دانلود Dustoff Heli Rescue – بازی نجات با هلیکوپتر

  انتشار 15/04/29 بروز شده 15/04/29 بازدید شده 37نفر نویسنده دیدگاه(ها) 3 دیدگاه

  Dustoff Heli Rescue عنوان یک بازی پیکسلی در ژانر Action و Arcade برای کامپیوتر بوده که به دست شرکت Invictus Games در سال 2015 میلادی انتشار یافته است. نیرو هایتان در پایگاه های مختلف نظامی گرفتار شده اند. تنها شما هستید که می توانید با سوار شدن بر یک هلیکوپتر جنگی، آنان را نجات دهید. با انجام این کار، یک قهرمان بزرگ در ارتش به حساب خواهید آمد.

  دانلود Dustoff Heli Rescue - بازی نجات با هلیکوپتر

  قبل از این که هلیکوپترتان را در بازی Dustoff Heli Rescue برای سوار کردن این افراد اسیر نگه دارید، باید زیرساخت ها و نیرو های دفاعیشان را از بین ببرید. هلیکوپتر را به انواع سلاح های قابل حمل مجهز کرده و از آسمان به طرفشان شلیک کنید. شاید مراحل اولیه تا حدودی برای بازیکنان خسته کننده یا ساده باشد. اما بعد از این که وارد مرحله های اصلی و جذاب شدید، به گیم پلی اعتیاد آور آن پی خواهید برد. تنها چیزی که برایتان در این بازی مهم بوده، جان هموطنانتان می باشد.

  البته وظایف دیگری هم در ماموریت هایتان خواهید داشت که به برخی از آن ها می پردازیم. برگرداندن محموله های سری به سرفت رفته در Dustoff Heli Rescue از جمله وظایف مهمیست که در طول برخی از مرحله ها باید انجامش دهید. در چنین ماموریت هایی، کار دشواری خواهید داشت. زیرا دشمنان از بهترین نیرو ها و ضد هوایی هایشان برای دفاع از این محموله ها استفاده می کنند. نفوذ به داخل این پایگاه ها تا حدودی سخت بوده ولی نباید امیدتان را از دست بدهید. تانک ها نیز به کمک نیروی زمینی خواهند آمد و با دقت بالایی به سمتتان شلیک خواهند کرد. در این صورت باید مهارتتان را در هدایت هلیکوپتر به نمایش گذاشته و از چنین موانع سختی عبور کنید. هر چند بازی Dustoff Heli Rescue از گرافیک پایین و پیکسلی بهره می برد ولی توانسته نمره 8/10 را توسط کاربران بگیرد.

  :Minimum System Requirements

  OS: Windows XP SP3

  Processor: Dual core 2 GHz

  Memory: 1 GB RAM

  Graphics: GeForce Go 7600 or ATI Mobility Radeon HD 4650

  DirectX: Version 9.0c

  Hard Drive: 600 MB available space

  حجم فایل : 327.82 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها