• دانلود Rise of Darkness – بازی طلوع تاریکی اندروید

  انتشار 16/01/26 بروز شده 16/01/26 بازدید شده 17نفر نویسنده دیدگاه(ها) بدون دیدگاه

  Rise of Darkness از جمله بازی های پرهیجان در ژانر نقش آفرینی و اکشن برای Android محسوب می شود که توسط شرکت Tony CMGE بر روی گوگل پلی انتشار یافته است. جهان در دست شیاطین و اهریمنان افتاده و همه چیز را به تاراج برده اند. تنها راهی که می توان آرامش و رفاه را دوباره به این سرزمین برگرداند، نابودسازی این وجودات خبیث و ظالم می باشد.

  دانلود Rise of Darkness - بازی طلوع تاریکی اندروید

  عده از مبارزان و قهرمانان را در بازی Rise of Darkness دور هم جمع کنید و آموزش های اولیه را برای شرکت در مبارزات به آنان بدهید. پس از این که برای نبرد های متداول آماده شدند، وارد جنگ با دشمنان شوید. این شیاطین در هر منطقه ای، تعدادی نیروی قدرتمند مستقر کرده اند تا در صورتی که به سمتشان حمله شود، به راحتی بتوانند اوضاع را در دست بگیرند. به همین دلیل نیز باید با نقشه قبلی و با احتیاط تمام به مقرهایشان هجوم ببرید و نابودشان کنید.

  آپدیت جدید v1.2.53708 جایگزین شد.

  چند گیم ماد از جمله Inferno Mode و Trial Mode برای بازیکنان در نظر گرفته شده و در هر زمان می توانید وارد یکی از آن ها شوید. کسب منابع و غارت دشمنان در Rise of Darkness از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. این کار که Loot نامیده می شود، نیازمند پاک سازی منطقه مورد نظرتان به طور کامل بوده، بدین معنی که هیچ دشمنی نباید در آن مکان حضور داشته باشد. در غیر این صورت نمی توانید منابعی به غارت ببرید. با توجه به این که آیتم های متنوع از ویژگی های یک عنوان Role Playing به حساب می آید، بازی طلوع تاریکی نیز از این خصوصیت مستثنی نیست. تعداد آیتم هایی که در بازی Rise of Darkness می توانید به مرور زمان کسب کنید، به صدها نوع می رسد. البته برای خرید تمامی آن ها نیاز به جمع آوری پول و سکه از نبرد های پیش رویتان دارید.

  تغییرات نسخه 1.2.53708:

  • حالت جدیدی با نام Nightmare
  • ویژگی جدیدی با نام World Boss
  • افزایش لول Cap به 115
  • ویژگی جدیدی با نام Colosseum
  • Chapter 12 در Story
  • رفع مشکلات و باگ ها

  حجم فایل : 22.25 و 133.56 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3.3 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

  دسته بندی ها