• دانلود Wild Frontera – بازی مرز وحشی

  انتشار 15/04/25 بروز شده 15/04/25 بازدید شده 1 نفر نویسنده دیدگاه(ها) 6 دیدگاه

  Wild Frontera بازی جذابی در ژانر Action و Top-down Shooter برای کامپیوتر میباشد و در سال 2015 میلادی توسط Tamarin Studios بر روی Steam قرار گرفته است. داستان در مورد یک کابوی بوده که محل زندگی خود را برای کسب ثروت ترک کرده است. هدایت او را بر عهده بگیرید و با گذر از خطوط دشمنان به اهدافتان دست پیدا کنید. برای حمل و نقل می توانید از اسب استفاده کنید.

  دانلود Wild Frontera - بازی مرز وحشی

  غرب وحشی در بازی Wild Frontera به صورت فانتزی شیه سازی شده و حالت چندان جدی ندارد. تبدیل شدن به یک قهرمان در این سرزمین، کار بسیار دشواریست و باید مهارتتان را در تیراندازی افزایش دهید. زاویه دوربین از سمت بالا بوده و به راحتی می توانید به اطرافتان تسلط داشته باشید. با وجود این که کنترل فقط یک نفر را در اختیار دارید، تعداد دشمنانی که با آنان مبارزه می کنید، به مراتب بیشتر از شماست. هم چنین امکان حمله یا دفاع دسته جمعی نیز وجود دارد.

  برای کسب موفقیت در چنین شرایطی باید از بهترین سلاح ها بهره ببرید و نقشه مناسبی در نبرد ها به کار ببرید. میزان سلامتی (HP) و تعداد گلوله هایتان در Wild Frontera محدود می باشد. علاوه بر این، نیرو های دشمن از تجهیزات بهتری کمک می گیرند. اما باید توجه داشت که با هوش مصنوعی مواجه هستید و با کمی دقت می توانید همگی آنان را از پیش رو بردارید. داستان ساده ای برای بازی مرز وحشی نوشته شده و تنها ویژگی که باعث جذابیت این عنوان شده، گیم پلی آن می باشد. البته خود داستان نیز تا حدودی باعث جذب بازیکنان می شود. طراحی محیط در بازی Wild Frontera به صورت سه بعدی انجام گرفته و دارای جزئیات بالاییست. هم چنین به خوبی توانسته غرب وحشی را با گرافیکی فانتزی به تصویر بکشد. مرز وحشی در ابتدا بر روی Steam Greenlight قرار گرفته بود و با رای کاربران به شبکه اصلی راه پیدا کرد.

  :Minimum System Requirements

  OS: Windows Vista / Windows 7

  Processor: 2.4 GHz Dual Core

  Memory: 2 GB RAM

  Graphics: 512 MB NVIDIA GeForce 9800 / ATI Radeon HD 2600 XT

  DirectX: Version 10

  Hard Drive: 1 GB available space

  حجم فایل : 297.34 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها