• دانلود Team Force – بازی قدرت تیمی اندروید

  انتشار 15/04/24 بروز شده 15/04/24 بازدید شده 24نفر نویسنده دیدگاه(ها) 1 دیدگاه

  Team Force نام بازی هیجان انگیزی در سبک استراتژیک مخصوص سیستم عامل Android می باشد که به دست شرکت Melesta Games در شبکه پلی استور به انتشار رسیده است. گروه مورد نظرتان را متشکل از چند کاراکتر موجود انتخاب کرده و ماموریت هایتان را آغاز کنید. در تمامی مراحل، وظیفه تان نفود به پایگاه های نظامی دشمنان از طریق راه های زیرزمینی می باشد.

  دانلود Team Force - بازی قدرت تیمی اندروید

  هنگامی که وارد یک پایگاه بیگانه در بازی Team Force می شوید، نیرو های متعددی را مشاهده می کنید. برای به دست آوردن موفقیت و تصاحب چنین مناطقی باید به صورت مخفیانه عمل کنید. بدین معنی که اگر بدون نقشه قبلی و از راه ورودی به داخل بروید، بدون شک کشته خواهید شد. برای مبارزات می توانید از انواع تجهیزات و اسلحه های پشرفته کمک بگیرید. هم چنین با امتیازاتی که در هر مرحله کسب می نمایید، امکان خرید سلاح های بهتری برایتان فراهم می شود.

  مهارتتان را در تیراندازی افزایش داده و سعی کنید در سر راه تیراندازی دشمن قرار نگیرید تا کشته نشوید. مرحله های اولیه Team Force تا حدودی به صورت آموزشی هستند و از سطح سختی بالایی برخوردار نمی باشند. پس سعی کنید تا مهارت های لازم را در این قسمت ها به دست بیاورید و در بخش های دیگر با مشکل خاصی روبرو نگردید. هر شخصیتی در تیمتان دارای ویژگی منحصربفردی در مبارزات بوده و اگر به خوبی از این خصوصیت ها بهره ببرید، پیروز میدان خواهید بود. اگر عملکرتان بسیار خوب باشد، دست آورد ها و مدال های افتخار به شما تعلق می گیرید که ارزش بالایی دارند. با توجه به این که حملات در بازی Team Force به صورت گروهی انجام می پذیرند، هر لحظه می توانید کاراکتر تحت کنترلتان را تعویض کنید و با او به مبارزه بپردازید. همین ویژگی باعث می شود تا تنوع خاصی در گیم پلی به وجود بیاید.

  حجم فایل : 17.33 و 298.95 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

  دسته بندی ها