• دانلود Royal Envoy 3 – بازی فرستاده پادشاهی

  انتشار 15/04/23 بروز شده 15/04/23 بازدید شده 44نفر نویسنده دیدگاه(ها) 12 دیدگاه

  Royal Envoy 3 شماره سوم از بازی سرگرم کننده فرستاده پادشاهی در سبک مدیریتی یا Time Management مخصوص PC بوده که در 2014 توسط شرکت Playrix عرضه شده است. ماجراجویی جدیدتان را به عنوان فرستاده ای از سرزمینتان به جزیره ای ناشناخته آغاز کنید. کارگران را با خود به همراه ببرید و منابع عظیمی را که در این مکان وجود دارند، استخراج کنید.

  دانلود Royal Envoy 3 - بازی فرستاده پادشاهی

  در ابتدای بازی Royal Envoy 3 به نظر می رسد که چیز ارزشمندی در جزیره وجود ندارد ولی بعد از این که به آن جا نقل مکان می کنید، متوجه ارزش بالای این سرزمین می شوید. علاوه بر تمامی منابع و ذخایری که قابلیت استخراج دارند، گنج دزدان دریایی نیز در این محل مخفی شده است! البته برای پیدا کردن این گنج باید سرنخ های زیادی را ار گوشه و کنار جنگل پیدا کرده و در کنار هم قرار دهید. پس از این که معمایشان را حل کردید، به گنج نزدیک تر خواهید شد.

  برای تهیه مواد غذایی می توانید کشاورزی کرده یا از دریای کنارتان ماهی صید کنید. در صورتی که مواد غذایی اضافه ای در Royal Envoy 3 انبار کرده اید، آن را در بازار به فروش برسانید تا پول خوبی از این راه نسیبتان شود. بعد از این که وارد جزیره می شوید، ده جزیره دیگر نیز در اطراف آن به چشم می خورند که به طور کلی، 80 مرحله جذاب در این سرزمین ها قرار گرفته اند. اگر می خواهید به سرعت پیشرفت کرده و منابع بیشتری نسبت به قبل ذخیر کنید، کارگران بیشتری را با صرف هزینه ای استخدام نمایید. هم چنین می توانید قصری برای پادشاه و کابینه سلطنتی در مناطق خوش آب و هوا بنا کنید تا در بازدید های امپراطور بتوانید پاداشی از او دریافت نمایید. کیفیت بازی Royal Envoy 3 از نظر گرافیکی، پیشرفت مناسبی داشته و در یک محیط کاملا سه بعدی مشغول انجام وظایفتان خواهید شد.

  حجم فایل : 284.34 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها