• دانلود Iesabel – بازی ایزابل جنگجو

  انتشار 15/04/21 بروز شده 15/04/23 بازدید شده 21نفر نویسنده دیدگاه(ها) 2 دیدگاه

  Iesabel بازی هیجان انگیزی در ژانر اکشن و نقش آفرینی مخصوص کامپیوتر است و بر روی شبکه استیم در سال 2013 توسط شرکت Forever Entertainment قرار گرفته است. ایزابل اسم شاهزاده ایست که به دست شیاطین افسون شده و قلبش را تاریکی تسخیر نموده است. موجودات شیطانی به دهکده قدیمی Yeroh هجوم آورده اند و تنها قهرمانان در چنین موقعیتی می توانند جان انسان های بیگناه را نجات دهند.

  دانلود Iesabel - بازی ایزابل جنگجو

  شمشیر و وسایل نظامیتان را در بازی Iesabel آماده کرده و عازم سفری خطرناک شوید. نیرو های اهریمنی را به طور کامل از دهکده دور کنید تا طلسم قلب ایزابل نیز بشکند. مسیر پیچیده ای در پیش دارید و در طول راه باید با ده ها نوع دشمن مبارزه کنید. اگر نتوانید آنان را به طور کامل نابود سازید، قادر به راه یابی به مرحله بعد هم نخواهید بود. کسب مهارت در شمشیرزنی و بهره مندی از فنون رزمی، نیازمند تمرین می باشد. باید این مهارت ها را تا حدودی یاد بگیرید و از آنان در درگیری ها استفاده نمایید.

  روستایی که مردمش قبلا در صلح و آرامش می زیست، حال با خاک یکسان شده و باید انتقام سختی از نابودکنندگان این روستا بگیرید. به هیچ وجه نباید شمشیر Iesabel را کنار بگذارید و همیشه باید آن را با خود به همراه داشته باشید. چون نیرو های تاریکی به طور غافل گیرانه سر راهتان سبز می شوند و در صورتی که از آمادگی لازم بهره مند نباشید، شکست سنگینی خواهید خورد. هیولایان تشنه به خونتان هستند و از کوچکترین فرصتی استفاده می کنند تا به سمتتان حمله ور شوند. نباید به آنان اجازه دهید تا بیش از این حد در سرزمیتان آشوب به پا کنند و آزاری به مردم برسانند. محیط بازی Iesabel به صورت سه بعدی و با جزئیات فراوان بوده و در قسمت Singleplayer داستانی جذاب و چالش برانگیز منتظرتان می باشد. پس وقت را تلف نکنید.

  حجم فایل : 866.89 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها