• دانلود Castle of Illusion – بازی قلعه خیالی

  انتشار 15/04/20 بروز شده 15/04/20 بازدید شده 50نفر نویسنده دیدگاه(ها) 3 دیدگاه

  Castle of Illusion ورژن بازسازی شده ای از این عنوان ساخته شده در سال 1990 برای کنسول سگا بوده که در 2013 توسط SEGA وارد دنیای عناوین کامپیوتر شده است. با شخصیت دوست داشتنی میکی ماوس همراه شده و ماجراجویی جدیدی را در قلعه خیالی آغاز کنید. موجودی شیطانی قصد دزدیدن زیبایی ها را از دنیای فانتزی دارد و در حال رسیدن به هدفش می باشد.

  دانلود Castle of Illusion - بازی قلعه خیالی

  اگر فعالیتتان را در بازی Castle of Illusion دیر آغاز کنید، تاریکی شیاطین بر همه جا حاکم خواهد شد و دیگر نمی توانید کاری از پیش ببرید. راهتان را از جنگل شروع کرده و موانع مختلفی را که سر راهتان قرار دارند، از میان بردارید. پس از این که توانستید از جنگل با موفقیت عبور کنید، به قلعه خواهید رسید و نگهبانان کنار دروازه را مشاهده خواهید کرد. محیط به صورت دو بعدی بوده ولی بک گراند دارای حالتی سه بعدی می باشد که ترکیب آن ها باعث به وجود آمدن تصاویر چشم نوازی می شود.

  در اکثریت مراحل باید پازل هایی را که طراحی شده اند، راه حلی برایشان پیدا کنید تا به قسمت بعدی راه یابید. با توجه به این که میکی ماوس در Castle of Illusion دارای قدرت بدنی بالایی نبوده، می توانید از قدرت های جادوئی به مقدار محدودی کمک بگیرید. البته اگر جسه دشمنان کوچک باشد، با مهارتی که میکی در مبارزات دارد، می توانید نابودشان کنید. تنوع کاراکتر های دشمن در جنگل و داخل قلعه بالا بوده و با افراد یکسانی در طول مراحل مواجه نخواهید شد. ظاهر Micky Mouse با استفاده از سکه ها و امتیازاتی که به دست می آورید، از فروشگاه قابل تغییر بوده و با لباس های جدید، تنوعی هم به وجود می آید. بعد از نابودسازی نیرو های دشمن معمولی در هر سطح از بازی Castle of Illusion باید با Boss Fight ها بجنگید تا کلید در بعدی را کسب نمایید.

  حجم فایل : 819.13 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها