• دانلود Space Engineers – بازی مهندسان فضا

  انتشار 15/04/09 بروز شده 15/04/09 بازدید شده 44نفر نویسنده دیدگاه(ها) 13 دیدگاه

  Space Engineers یکی از بازی های متفاوت در سبک شبیه ساز فضایی و Sandbox برای کامپیوتر بوده که به دست کمپانی Keen Software House در استیم جای گرفته است. طراحی و مهندسی یکی از پروژه های فضایی را برای شروع کارتان بر عهده بگیرید و با به کارگیری تجهیزات پیشرفته ای که در اختیار دارید، آن را به بهترین شکل ممکن بسازید تا تیمتان را به برتری برسانید.

  دانلود Space Engineers - بازی مهندسان فضا

  پس از این که آموزش های لازم را در بازی Space Engineers فرا گرفتید، به همراه تیمتان به خارج از کره زمین فرستاده می شوید تا کار های سخت و ساز و تعمیری را انجام دهید. در برخی از مواقع با مشکلات پیچیده ای مواجه خواهید شد و اگر در عرض کم ترین زمان ممکن، این اشکالات را رفع نکنید، خطرات جبران ناپذیری به سازمان وارد می شود. پس اگر توانایی انجام پروژه ای را ندارید، به هیچ وجه قبولش نکنید و در سطح توانایی هایتان کار بگیرید تا موفقیت های متعددی حاصل کنید.

  جزئیات با دقت زیادی توسط سازندگان در نظر گرفته شده اند و کوچک ترین نقصی باعث عدم کسب موفقیت می شود. به هنگام انجام ماموریت هایتان در Space Engineers حتما باید لباس و کلاه مخصوصی به تن کنید و این تجهیزات نیز قبل از شروع باید از قسمت Shop تهیه شوند. هر ماموریتی را که با موفقیت پشت سر می گذارید و سربلند از آن بیرون می آیید، امتیاز و پولی به حساب کاربریتان اضافه می گردد که در همان قسمت فروشگاه، قابل استفاده می باشند. محیط فضایی که در بازی Space Engineers طراحی شده، وافعا در نوع خود بی نظیر می باشد و اگر از نظر جزئیات بافت ها به آن نگاه کنیم، یک شاهکار به حساب می آید. هر چند بازی مهندسان فضا دارای حجم پایینیست اما از گرافیک خارق العاده ای بهره می برد که به همراه گیم پلی عالی، یک عنوان جذاب را به ارمغان می آورند.

  حجم فایل : 537.02 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها