• دانلود DomiNations – بازی سلاطین اندروید

  انتشار 15/11/07 بروز شده 15/11/07 بازدید شده 54نفر نویسنده دیدگاه(ها) 4 دیدگاه

  DomiNations از جمله بازی های جدید استودیو مشهور NEXON M Inc در ژانر استراتژیک برای سیستم عامل Android محسوب میشود که بر روی Google Play منتشر شده است. سرزمین امپراطوریتان را از عصر حجر بنا کنید تا در نهایت به عصر تکنولوژی برسید! راه طولانی در پیش دارید و در ابتدای کارتان باید از معماری های قدیمی برای ساختمان ها و نقشه های جنگی کلاسیک برای نبرد هایتان بهره ببرید.

  دانلود DomiNations - بازی سلاطین اندروید

  هم چنین سربازانتان در ارتش بازی DomiNations از مهارت های خاصی برخوردار نیستند و نیاز به تعلیم دارند تا زبده شوند. از کلاه خود، سپر و شمشیر های قدیمی برای مجهز کردن اولیه شان استفاده می کنید و به مرور زمان، آنان را به انواع جدیدتری Upgrade می کنید. داشتن یک ارتش قدرتمند و منظم از مهم ترین مواردیست که باید به آن توجه ویژه ای بکنید. به هنگام حمله یا دفاع از این نیرو ها کمک می گیرید و اگر از قدرت کافی برخوردار نباشند، شکستتان حتمی خواهد بود.

  آپدیت جدید v2.5.116 جایگزین شد.

  به هنگام شروع بازی سلاطین می توانید یکی از نژاد های بریتانیایی، رومی، چینی، آلمانی، فرانسوی، مصری یا ژاپنی را برگزینید. هر نژادی در DomiNations دارای مهارت خاصی در یک زمینه بوده و توضیحاتی نیز به بازیکن داده می شوند تا در انتخابش دقت کند. زیرا بعد ها نمی توانید نژادتان را تغییر دهید. دارالفنون و ساختمان های علمی تاسیس کنید تا صنعت و تکنولوژی در سرزمینتان به سرعت رشد کند و بتوانید از تجهیزات پیشرفته تری بهره مند شوید. البته برای رشد علم باید در چندین بخش سرمایه گذاری کنید و نیرو های متخصصی را در این زمینه استخدام کنید تا کارشان را به خوبی انجام دهند. با توجه به این که بازی DomiNations به صورت آنلاین انجام می پذیرد، می توانید به نبرد با دیگر بازیکنان در سرتاسر دنیا بپردازید و منابعشان را بعد از حمله به غارت ببرید.

  تغییرات نسخه 2.5.116:

  • ویژگی های جدید در نبردها
  • رفع اشکالات فنی و بهبود گرافیکی

  حجم فایل : 35.05 و 90.02 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 3.0 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

  توجه :

  برای اجرا نیاز به اینترنت دارید.

  دسته بندی ها