• دانلود Kingdom Chronicles 2 – بازی تواریخ اندروید

  انتشار 15/04/03 بروز شده 15/04/03 بازدید شده 19نفر نویسنده دیدگاه(ها) بدون دیدگاه

  Kingdom Chronicles 2 دومین نسخه از بازی تواریخ پادشاهی در سبک استراتژیک برای Android بوده و کمپانی Deltamedia آن را در گوگلی پلی به انتشار رسانده است. هدایت شخصی به اسم John Brave را بر عهده گرفته و از سرزمینتان در برابر نفوذ بیگانگان دفاع کنید. هم چنین شاهزاده تان توسط دزدان به گروگان گرفته شده و باید برای نجات او نیز تلاش کنید.

  دانلود Kingdom Chronicles 2 - بازی تواریخ اندروید

  در ابتدای بازی Kingdom Chronicles 2 باید شهرتان را بعد از این که آسیب های زیادی دیده، بازسازی کنید. برای این کار هم می توانید از ساختمان های مسکونی، تجاری و نظامی استفاده نمایید و به مرور زمان، آنان را در گوشه و کنار شهر بنا کنید. سپس ارتشی را از سربازان ماهر ایجاد کنید تا پس از آموزش های مختلف به سمت قلعه دشمن بروید و شاهزاده را از بند اسارت آزاد نمایید.

  مدیریت منابع در ورژن دوم بازی تواریخ پادشاهی از اهمیت بالایی برخوردار بوده، به همین خاطر نیز باید افرادی را مامور استخراج و جمع آوری آن ها کنید. بعد از این که در راه های طراحی شده Kingdom Chronicles 2 به حرکت افتادید، مراقب دام ها و موانعی باشید که در هر مسیر به چشم می خورند. هم چنین سربازانی در مکان های مختلف کمین کرده اند تا به گروهتان آسیب بزنند. به هنگام نبرد می توانید از سلاح های زمان قرون وسطی کمک بگیرید، البته امکان به کارگیری نیرو های جادوئی نیز به صورت محدود فراهم شده است. تعدادی از سربازانتان را در بازی Kingdom Chronicles 2 در شهر بگذارید تا در صورت هجوم غیر منتظره دشمنان بتوانید از منابع و مردمتان در برابر این افراد مهاجم دفاع کنید. مهم ترین هدفی که در طول بازی تواریخ پادشاهی 2 دنبال می کنید، نجات دادن شاهزاده بوده ولی در کنار آن باید از جهات مختلف به شهرتان خدمت کنید تا در نهایت به عنوان قهرمانی بزرگ و تاریخی در بین مردم شناخته شوید.

  حجم فایل : 5.79 و 150.66 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

  دسته بندی ها