• دانلود Gauntlet – بازی جنگجویان سیاه چال

  انتشار 15/04/01 بروز شده 15/04/01 بازدید شده 59نفر نویسنده دیدگاه(ها) 19 دیدگاه

  Gauntlet عنوان بازی جذابی در ژانر استراتژیک و نقش آفرینی برای کامپیوتر محسوب می شود و توسط کمپانی WB Games در سال 2014 بر روی شبکه استیم عرضه شده است. نیرو های تاریکی و ظالمان به پا خواسته اند و قصد ورود به دنیای شما را دارند. با چهار نفر از جنگجویان ماهر، راهی سیاه چالشان شوید و به کمک یکدیگر، دشمنان را از میان بردارید.

  دانلود Gauntlet - بازی جنگجویان سیاه چال

  هر یک از شخصیت های بازی Gauntlet دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند و در مواقع مورد نیاز باید از یکایک این مهارت ها به بهترین شکل ممکن بهره ببرید. تبر، نیزه، تیر و کمان، شمشیر و قدرت های جادوئی از جمله تجهیزاتی هستند که مبارزانتان به هنگام نبرد استفاده می کنند. اگر با موفقیت بتوانید سطحی را پشت سر بگذارید، امتیازاتی به حساب کاربریتان افزوده می گردد و با خرج کردن این امتیازات می توانید سطح تجهیزاتتان را بالا برده یا به اصطلاح Upgrade کنید.

  زاویه دید در بازی جنگجویان سیاه چال از بالا و به صورت God Mode بوده و در این حالت، آزادای عمل کامل خواهید داشت. Gauntlet سال ها پیش برای کنسول های کلاسیک و قدیمی ساخته شده بود و حالا بعد از گذشت چندین دهه، با گرافیک Full HD و کیفیت بالا برای PC ساخته شده تا خاطرات بازیکنان قدیمی نیز زنده شوند. تاکتیک ها و استراتژی های مورد نظرتان را در موقع مبارزه با هیولایان سیاه چال به کار گیرید و از بهترین نقشه های نبرد کمک بگیرید تا بتوانید به پیروزی های متعددی دست پیدا کنید. با توجه به این که گروهتان در بازی Gauntlet از چهار مبارز تشکیل شده، قابلیت Co-op یا چند نفره هم برای این عنوان در نظر گرفته شده و هر بازیکنی می توانید به جای یکی از این افراد ایفای نقش کنید. بدین ترتیب می توانید تا حداکثر چهار کاربر به نابودسازی نیرو های دشمن مشغول شوید و از آن لذت ببرید.

  حجم فایل : 765.49 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها