• دانلود Looney Tunes Dash -بازی دونده کارتونی اندروید

  انتشار 15/04/01 بروز شده 15/04/01 بازدید شده 69نفر نویسنده دیدگاه(ها) 7 دیدگاه

  Looney Tunes Dash بازی سرگرم کننده ای در ژانر Casual و Run برای سیستم عامل اندروید می باشد  که به دست شرکت Zynga در شبکه Google Play انتشار یافته است. اگر از دوستداران کارتون های به یادماندنی برادران وارنر باشید، بدون شک با شخصیت هایی همچون Bugs Bunny, Road Runner و Tweety Bird آشنایی دارید.

  دانلود Looney Tunes Dash -بازی دونده کارتونی اندروید

  حال این کاراکتر های دوست داشتنی در بازی Looney Tunes Dash کنار هم جمع شده اند و یک عنوان مفرح را برای گوشی های اندرویدی به ارمغان آورده اند. در هر یک از مراحل، هدایت یکی از آن ها را بر عهده می گیرید و باید از روی موانعی که سر راهشان قرار می گیرند، عبور کنید. شاید در ابتدا کار سختی نداشته باشید اما با افزایش سرعت و تعداد موانع، امکان باخت به وجود می آید. به نوعی می توان گفت که از آثاری همچون Subway Surfers الگوبرداری شده ولی تفاوت زیادی با آنان دارد.

  هر مرحله ای که پیش رویتان بوده، دارای سه ستاره می باشد و اگر بتوانید تمامی این ستارگان را با موفقیت جمع آوری کنید، بخش بعدی برایتان Unlock می شود. در هر نقشه از Looney Tunes Dash نقاطی بر روی مسیرتان علامت گذاری شده اند و برای به دست آوردن امتیاز کامل، باید از روی این نقاط عبور کنید. بازی دونده کارتونی به صورت نامحدود و Limitless نبوده و هر یک از مراحل دارای خط شروع و پایانی می باشند. هر رکوردی که به ثبت می رسانید، قابلیت اشتراک گذاری آن در اینترنت برایتان فراهم می شود ولی برای این کار، نیاز به اتصال به اینترنت خواهید داشت. لازم به ذکر است که بازی Looney Tunes Dash در گوگل پلی توانسته تا کنون بیش از پنجاه میلیون دانلودی داشته باشد از برترین های سبک خودش به حساب می آید. هم چنین امتیاز عالی 4.2/5 را در همین شبکه توسط کاربران کسب نموده است.

  حجم فایل : 46.61 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 4.0.3 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها