• دانلود Halo Combat Evolved – بازی هیلو

  انتشار 15/03/31 بروز شده 15/03/31 بازدید شده 79نفر نویسنده دیدگاه(ها) 29 دیدگاه

  Halo Combat Evolved موفق ترین نسخه در فرنچایز هیلو از Microsoft Game Studios محسوب می شود که توانسته متای بسیار بالای 97/100 را در کنسول XBOX کسب کند! این شاهکار در سبک شوتر فضایی و اول شخص (FPS) ساخته شده و داستانش از جایی آغاز می شود که سیاره زمین، دیگر قابل زیست نیست و انسان ها برای پیدا کردن سیاره ای بهتر دست به کار می شوند.

  دانلود Halo Combat Evolved - بازی هیلو

  پس از جستجویی کوتاه در کهکشان بازی Halo Combat Evolved گروهتان با منطقه ای ربرو می شود که از بخش هایی به اسم هیلو ها تشکیل شده اند. این مکان ها برای زندگی، شرایط بسیار خوبی دارند ولی موجودات فضایی متعددی داخلشان زندگی می کنند. اما مهم ترین مشکلی که در این میان وجود دارد، قابلیت انفجاری هیولا ها بوده و اگر خطای جبران ناپذیری از گروهتان سر بزند، سیاره زمین نیز آسیب های زیادی از انفجار این مناطق می بیند.

  گروه فضاییتان از سی و سه سرباز تشکیل شده و شما نیز به عنوان رئیس انتخاب شده اید. Master Chief نامیست که در Halo Combat Evolved برای سرگروه بودنتان در نظر گرفته شده و سایر اعضا نیز شما را با این اسم خطاب می کنند. هم چنین کدی که بر روی لباستان درج شده، 117 می باشد و در صورتی که از گروه جدا شوید و قابل شناسایی نباشید، با استفاده از این کد باید دوباره به آنان بپیوندید و ماموریت هایتان را به اتمام برسانید. نبرد ها مربوط به چندین سال بعد از زمان حال می باشد و به همین دلیل نیز از تکنولوژی های خارق العاده ای برای طراحی سلاح ها، تجهیزات و عدوات نظامی استفاده شده است. گیم پلی بازی Halo Combat Evolved را می توان در نوع خود کم نظیر دانست، چرا که همین ویژگی باعث شده تا به حال، نسخه های مختلفی از این مجموعه برای کنسول های ایکس باکس نیز ساخته شود.

  حجم فایل : 599.88 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها