• دانلود Racing Fever – بازی هیجان مسابقه اندروید

  انتشار 15/03/27 بروز شده 15/03/27 بازدید شده 26نفر نویسنده دیدگاه(ها) 4 دیدگاه

  Racing Fever نام بازی جذابی در ژانر مسابقه ای یا همان Racing برای سیستم عامل اندروید بوده که به دست شرکت Gameguru بر روی Google Play انتشار یافته است. مسابقات بدون محدودیت در اتوبان ها و خیابان های شهری آغاز شده و هر راننده ای که با دقت و سرعت بالا حرکت کند، بدون شک پیروز خواهد بود. اولین ماشینتان را با پولی که در اختیار دارید، تهیه کنید و شانستان را برای اولیه بار امتحان نمایید.

  دانلود Racing Fever - بازی هیجان مسابقه اندروید

  کنترل اتومبیل در بازی Racing Fever با کمک حسگر های گوشی اندرویدتان انجام می گیرد و در کم تر از چند ثانیه با نحوه حرکتش آشنا خواهید شد. اما به دست آوردن مهارت و کسب تجربه در رانندگی بین صدها ماشین در حال حرکت، کار آسانی نیست و نیازمند زمان می باشد. هر چه قدر که بتوانید مسافت بیشتری را پشت سر بگذارید و تصادفی هم نداشته باشید، امتیاز بالاتری کسب خواهید کرد. با به کار بردن این امتیازات به دست آمده می توانید ماشین های جدیدی بخرید یا تجهیزات ماشین فعلیتان را بهبود بخشید.

  در کل، چهار نوع Game Mode برای این عنوان طراحی شده و بازیکنان می توانند با ورود به یکی از این چهار مورد به مسابقه بپردازند و لذت ببرند. هم چنین در Racing Fever قابلیت تعویض زاویه دوربین به سه جهت وجود دارد و با هر کدام که راحت تر هستید، به پیش بروید. چالش های روزانه یا Daily Challenges هم برای بازی هیجان مسابقه در نظر گرفته شده و هر روز می توانید شانستان را برای بردن جایزه ها و حتی ماشین های جدیدتر بسنجید. به هنگام رانندگی اگر بتوانید از کنار اتومبیل های دیگر با فاصله میلی متری رد شوید، امتیاز مخصوصی برایتان منظور خواهد شد. پس سعی کنید در بازی Racing Fever به طور عادی و نرمال رانندگی نکنید، بلکه رانندیگان باید با هیجان و لذت همراه باشد.

  حجم فایل : 43.39 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها