• دانلود Oceanhorn – بازی هیولای اقیانوس ناشناخته

  انتشار 15/03/25 بروز شده 15/03/25 بازدید شده 1 نفر نویسنده دیدگاه(ها) 17 دیدگاه

  Oceanhorn از بازی های جدید در ژانر ماجراجویی و نقش آفرینی برای کامپیوتر میباشد و در سال 2015 به دست کمپانی Cornfox & Bros بر روی Steam قرار گرفته است. داستان از جایی آغاز می شود که پدرتان به طور غیر منتظره به سفری می رود و تنها چیزی که از او به یادگار می ماند، دفترچه یادداشت و گردنبندیست. سرنخ های موجود در این آیتم ها را دنبال کنید و پا به دنیای بزرگی بگذارید.

  دانلود Oceanhorn - بازی هیولای اقیانوس ناشناخته

  تجهیزات مورد نیاز برای یک ماجراجویی هیجان انگیز را در بازی Oceanhorn جمع آوری کنید و سلاح هایی نظیر شمشیر و سپر را ار فروشگاه خریداری کنید. پس از این که به طور کامل برای سفر آماده شدید، راه رسیدن به هدفتان را دنبال کنید. اولین مرحله را که پشت سر گذاشتید، امتیازی به مجموع امتیازاتتان افزوده می گردد و با به کارگیری این امتیازات می توانید آیتم های جدیدی را از فروشندگان سر راهی تهیه نمایید. برخی از معماها به قدری پیچیده هستند که برای حلشان باید ساعت ها تلاش کنید تا راهتان را ادامه دهید.

  خوشبختانه نقشه ای کلی از این سرزمین ناشناخته را در اختیار دارید و تا حدودی می توانید بفهمید که به کدام سمت حرکت می کنید. البته تجهیزاتی همانند قطب نما در Oceanhorn به شما کمک می کنند تا درست ترین راه را برگزینید و به سمتش بروید. از جادو و نیرو های جادوئی نیز در این عنوان استفاده شده و اگر بتوانید منابعشان را کشف کنید، قدرتتان به مراتب بیشتر از قبل خواهد شد. با نحوه کنترل شخصیتتان در کم تر از یک دقیقه آشنا خواهید شد و اگر مایل به اتصال Gamepad هستید، امکان آن نیز وجود دارد و بازی هیولای اقیانوس ناشناخته از آن به طور کامل پشتیبانی می کند. طبق توضیحات طراحان بازی Oceanhorn بیش از 15 ساعت گیم پلی مفید به همراه دست آورد ها یا Achievement ها منتظرتان می باشد و اگر از دوستداران سبک Adventure هستید، به هیچ وجه این اثر را از دست ندهید!

  حجم فایل : 381.76 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها