• دانلود Kingdom Tactics – بازی تاکتیک پادشاهی اندروید

  انتشار 15/03/18 بروز شده 15/03/18 بازدید شده 39نفر نویسنده دیدگاه(ها) 6 دیدگاه

  Kingdom Tactics عنوان بازی پرهیجانی در ژانر استراتژیک برای سیستم عامل Android محسوب می شود که توسط کمپانی Com2uS USA بر روی گوگل پلی انتشار یافته است. بعد از پس گرفتن تاج و تخت اجدادیتان از دست دشمنان، حالا موج عظیمی از مهاجمان در حال آمدن به سمتتان می باشند و اگر توانایی مبارزه با آنان را نداشته باشید، باز هم پادشاهی را از دست خواهید داد.

  دانلود Kingdom Tactics - بازی تاکتیک پادشاهی اندروید

  برای مقابله با سربازان و سایر تجهیزات جنگی در بازی Kingdom Tactics ابتدا باید از نظر زیرساخت های دفاعی در سطح مناسبی باشید تا بدون این که خونی از نیرو هایتان ریخته شود، چندین مهاجم در سر راه کشته شوند. آموزش دادن سربازها و مجهز کردن آنان به انواع سلاح ها از جمله شمشیر و سپر، در اولویت بعدی قرار دارد. چرا که اکثریت نبرد ها به صورت تن به تن انجام می گیرند و اگر از این نظر قدرتمند نباشید، شکستی سنگین را باید تجربه کنید.

  بیش از 40 نوع میدان نبرد و 13 شخصیت در بازی تاکتیک پادشاهی وجود دارند که با گذشت زمان با آن ها آشنایی پیدا خواهید کرد. اما مهم ترین چیزی که همیش باید در Kingdom Tactics داشته باشید، یک تاکتیک و استراتژی مناسب برای دفاع یا حمله می باشد. شاید تعداد نیرو ها یا تجهیزاتتان از حریف کم تر باشد اما با به کار بردن نقشه ای زیرکانه می توانید به پیروزی برسید و امتیاز کامل را از مرحله مورد نظرتان به دست بیاورید. هر شخصیتی در این بازی دارای ویژگی منحصر بفردی بوده و با توجه به نوع نبردی که در پیش دارید، باید به تعلیم آنان بپردزاید. امکان به کارگیری نیرو های جادوئی نیز در بازی Kingdom Tactics فراهم شده ولی به خاطر هزینه زیادی که دارند، نباید از این نیرو های خارق العاده در مواقع غیر ضروری کمک بگیرید و قدرت مخصوصتان را هدر دهید.

  حجم فایل : 48.43 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.2 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها