• دانلود Death Race The Game – بازی رالی مرگ اندروید

  انتشار 15/03/17 بروز شده 15/03/17 بازدید شده 52نفر نویسنده دیدگاه(ها) 5 دیدگاه

  Death Race The Game نام بازی جذابی از شرکت Remedy Entertainment در سبک مسابقه ای یا Racing برای اندروید است که از روی فیلمی به همین اسم ساخته شده است. مسابقات مرگ آغاز شده و زندانیان برای زنده ماندن در این پیست های خطرناک تلاش می کنند! هدایت شخصیت معروفی را بر عهده بگیرید که در چندین دوره از این رقابت ها به پیروزی رسیده ولی در دوره قبل، دچار آسیب دیدگی زیادی شده است.

  دانلود Death Race The Game - بازی رالی مرگ اندروید

  اولین ماشینتان را در بازی Death Race The Game با هزینه ای خریداری کنید و سپس تجهیزات لازم از جمله مسلسل و سپر های ضدگلوله را بر روی آن نصب نمایید. بعد از این که آماده شدید، وارد اولین مرحله شوید تا شانستان را برای کسب موفقیت امتحان کرده باشید. مواظب ماشین های دیگری که در کنارتان رانندگی می کنند، باشید. چون همگی سعی بر این دارند تا شما و سایر افراد را از پیست خارج کرده و خودشان به مقام اول دست پیدا کنند.

  اگر از پیست خارج شوید، بدین معنیست که مرگ به سراغتان آمده و هیچ کاری از دستتان بر نمی آید! به هنگام رانندگی در Death Race The Game تنها نخواهید بود و دستیاری نیز در صندلی کنارتان می نشیند تا راه را به صورت دقیق و کامل به شما نشان دهد. امکان انتخاب این شخصیت از بین چهار نفر وجود دارد و کاملا بستگی به خودتان دارد که کدام یک را برای دستیاری برگزینید. بعد از انجام هر رقابت، ماشینتان دچار آسیب هایی می شود که با پرداخت هزینه برای مکانیک می توانید این مشکلات را برطرف کنید. هم چنین با امتیازی که در بازی Death Race The Game به دست آورده اید، امکان Upgrade یا افزایش سطح تجهیزات داخلی و ظاهر اتومبیل وجود دارد تا هم از نظر سرعت و قدرت و هم از نظر زیبایی در سطح بالایی قرار داشته باشید.

  حجم فایل ها : 25.43 و 286.89 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 4.1 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

  دسته بندی ها