• دانلود Grepolis – بازی یونان باستان اندروید

  انتشار 15/03/16 بروز شده 15/03/16 بازدید شده 52نفر نویسنده دیدگاه(ها) 5 دیدگاه

  Grepolis یک بازی جذاب در ژانر استراتژیک و مدیریتی برای سیستم عامل Android بوده که به دست کمپانی InnoGames بر روی شبکه Google Play به انتشار رسیده است. به کشور یونان در صدها سال پیش سفر کنید و هدایت سرزمینی کوچک را در این کشور پهناور بر عهده بگیرید. سپس با بودجه ای که در اختیار دارید، ساختمان های ابتدایی را بنا کرده و ارتشی از سربازان فراهم سازید.

  دانلود Grepolis - بازی یونان باستان اندروید

  از قدرت خدایانی همچون زئوس، آرتمیس و آتنا در بازی Grepolis کمک بگیرید تا هم از لحاظ نظامی و هم اقتصادی پیشرفت چشم گیری داشته باشید و قلمرو مستحکمی بنا کنید. تمامی امکانات رفاهی را برای مردمتان ایجاد کنید و از نظر جیره غذایی، آنان را بی نیاز کنید تا بتوانند در رشد اقتصادی شهر به شما کمک کنند. علم و فناوری نیز در این بازی از اهمیت بالایی برخوردار بوده، زیرا در صورت نداشتن آگاهی از این علوم، به هیچ وجه نمی توانید پیشرفت کنید.

  بیش از سی نوع فناوری، قابل تحقیق هستند و به مرور زمان بر آن ها تسلط پیدا خواهید کرد اما باید از آن ها در مسیر درستی بهره ببرید. قابلیت آنلاین Grepolis از مهم ترین ویژگی های این عنوان به حساب می آید و با اتصال به سرور جهانی می توانید با سایر بازیکنان به نبرد بپردازید یا با هم متحد شوید. داشتن یک ارتش خوب و قدرتمند از جمله موارد مهمیست که در طول بازی باید به آن توجه داشته باشید. در همین راستا، امکان تربیت بیشتر از بیست و شش نیرو با ویژگی های منحصر بفرد در سربازخانه وجود دارد و هر چه قدر که قدرت و سرعت عمل یک سرباز بالاتر باشد، هزینه بیشتری برای آموزش او باید پرداخت کنید. محیط و اتمسفری که در بازی Grepolis خلق شده، در نوع خود کم نظیر بوده و گرافیک آن از جزئیات بالایی برخوردار می باشد.

  حجم فایل : 49.15 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها