• دانلود Battle Realms – بازی نواحی نبرد

  انتشار 15/03/15 بروز شده 15/03/15 بازدید شده 59نفر نویسنده دیدگاه(ها) 11 دیدگاه

  Battle Realms از بازی های قدیمی و کلاسیک در ژانر استراتژیک برای کامپیوتر محسوب می شود که در سال 2001 میلادی به دست کمپانی معروف Ubisoft منتشر شده است. داستان در مورد شخصیتی به اسم Kenji بوده که تنها بازمانده از تاج و تخت سرزمین مادریتان می باشد. پس از گذراندن روز های سخت به سرزمینش بر می گردد تا انتقامی سخت از دشمنان بگیرد.

  دانلود Battle Realms - بازی نواحی نبرد

  با توجه به این که دشمنان در جای جای نقشه بازی Battle Realms پراکنده شده اند، باید تصمیم بگیرید که با کدام یک از دو گروه Serpant Clan یا Dragon Clan همکاری داشته باشید. هر کدام را انتخاب کنید، با دیگری مبارزه خواهید کرد و هدایت سربازان کلن مورد نظرتان را بر عهده خواهید گرفت. تنوع آیتم ها در این بازی بسیار بالا بوده و به مرور زمان می توانید آنان را از فروشگاه تهیه نمایید. سلاح های جنگی، تجهیزات نظامی و وسائل تزئینی از جمله مواردی هستند که قابل خرید می باشند.

  بعد از گزینس یکی از این دو دسته، سرنوشتی خاص برایتان رقم زده خواهد شد و باید تمامی تلاشتان را بکنید تا در نبرد های پیش رویتان به پیروزی برسید. شاید Battle Realms از نظر گرافیکی در سطح کاملا مطلوبی نباشد اما گیم پلی آن باعث شده تا در سال انتشارش، نمرات درخشانی از جمله 8.7/10 از وبسایت معتبر Gamespot به دست بیاورد. هنوز که هنوز است، کاربرانی هستند که در سرتاسر جهان، این عنوان را به صورت چند نفره یا مالتی پلیر تجربه می کنند و از آن لذت می برند. نیرو های جادوئی در کلن Dragon به کار می روند، به همین دلیل نیز این بازی دارای جنبه خیالی و افسانه ای هم می باشد. همین ویژگی در بازی Battle Realms باعث شده تا شاهد جذابیت خاصی در گیم پلی و نحوه به کار بردن تجهیزات جنگی بازی نواحی نبرد باشیم و جنگ های آن برای بازیکنان چالش برانگیز باشند.

  حجم فایل : 839.38 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها