• دانلود King Racing 2 – بازی پادشاه رانندگی اندروید

  انتشار 15/03/10 بروز شده 15/03/10 بازدید شده 44نفر نویسنده دیدگاه(ها) 3 دیدگاه

  King Racing 2 دومین نسخه از بازی پادشاه رانندگی در سبک Racing یا مسابقه ای برای Android می باشد که به دست کمپانی SPLAY GAME در سال 2015 منتشر شده است. ده ها پیست مسابقه در کشور هایی همچون Brazil, Thailand, Egypt, USA, China, Vietnam و Philippines با جزئیات بالا طراحی شده اند تا شاهد رقابتی تنگاتنگ در این مکان ها باشیم.

  دانلود King Racing 2 - بازی پادشاه رانندگی اندروید

  به طور کلی در بازی King Racing 2 تعداد 22 ماشین از بهترین ها و پرسرعت ترین های موجود در دنیا قرار داده شده اند ولی برای شروع باید اولین مورد را انتخاب کنید. چون بودجه کافی برای خریداری سایر اتومبیل ها را ندارید. پس از این که ماشینتان را تهیه کردید، با مابقی پولی که در اختیار دارید، آن را Customize یا شخصی سازی کنید. سپس وارد اولین مسابقه شوید و سعی کنید تا در همان ابتدای کار، مقام اول را نسیب خود کنید و امتیاز کامل را از این مرحله کسب نمایید.

  چهار نوع Game Mode با نام های Classic, Elimination, Time Trial و Checkpoints برای کاربران در نظر گرفته شده اند و به طور دلخواه می توانید وارد یکی از آنان شوید. در اولین ماد مذکور King Racing 2 مهم ترین چیزی که در طول رقابت باید به آن توجه داشته باشید، زمان است. هر راننده ای که بتواند بهترین زمان را در گذراندن مسیر های تعیین شده به دست بیاورد، برنده خواهد بود. اما در قسمت دوم، همه مسابقه دهندگان برای باقی ماندن در پیست تلاش می کنند و اگر لحظه ای غفلت کنید، از دور مسابقات حذف خواهید شد. بخش کلاسیک بازی پادشاه رانندگی از همان قوانین رقابت های ساده و سالم تبعیت می کند و چالش های مخصوص به خود را دارد. در آخرین گیم ماد از بازی King Racing 2 نقاطی بر روی نقشه معین شده اند و هر ماشینی که بتواند زودتر از بقیه به این نقاط برسد، به مقام نخست دست پیدا خواهد کرد و سپس پاداشی به او تعلق خواهد گرفت.

  حجم فایل ها : 17.52 و 73.62 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

  دسته بندی ها