• دانلود Blood Knights – بازی شوالیه های خونین

  انتشار 15/03/06 بروز شده 15/03/06 بازدید شده 3نفر نویسنده دیدگاه(ها) 22 دیدگاه

  Blood Knights عنوان بازی جذابی در سبک Action و Hack and Slash برای کامپیوتر می باشد که در سال 2013 توسط کمپانی Kalypso Media Digital انتشار یافته است. داستان مربوط به زمانیست که خون آشامان از قبرها برخواسته اند و در حال نابودسازی نسل انسان های سالم هستند. دو شخصیت Jeremy و Alysa در تلاش هستند تا جلوی این فاجعه را بگیرند و به آن خاتمه دهند.

  دانلود Blood Knights - بازی شوالیه های خونین

  شخصیت جرمی در بازی Blood Knights با وجود تمامی مشکلاتی که در گذشته برای او به وجود آمده بود، توانسته انسانیت خود را حفظ کند و انسان های متعددی را نجات دهد. اما آلیسا به یک خون آشام تبدیل شده ولی قصد دارد تا این وجهه را از وجودش پاک کند و او نیز به حالت عادی برگردد. این دو فرد با یکدیگر متحد می شوند و ماجراجویی خطرناکی را آغاز می کنند. در طول این مسیر طولانی با کاراکتر های منفی مختلفی مواجه خواهید شد که از قدرت بالایی برخوردار هستند.

  سیستم مبارزات دارای هیجانی زیادی هستند ولی از خشونت بالایی بهره می برند که برای افراد زیر هجده سال مناسب نیستند. زمانی که در آن زندگی می کنید، قرون وسطی به سبک Blood Knights بوده و از جنگل ها، کوهستان ها و صحرا های طاقت فرسایی عبور خواهید کرد. پس از نابودسازی خون آشامان در هر مجموعه مراحلی باید با سردسته آنان مواجه شوید. در هر حالت باید با هم تیمیتان متحد باشید و اگر از یکدیگر جدا شوید، به سختی می توانید دشمنان را از میان بردارید و به بخش بعدی راه پیدا کنید. اگر از یک دیدگاه دیگر به بازی Blood Knights نگاه کنیم، می توان المان های یک عنوان RPG یا نقش آفرینی را هم در آن مشاهده کنیم ولی با توجه به این که شخصیت پردازی و داستان سرایی در سطح بالایی نیست، باید از مبارزات تن به تن و خشونت آمیز آن لذت ببرید.

  حجم فایل : 674.22 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها