• دانلود Running With Rifles – بازی فرار با اسلحه ها

  انتشار 16/01/16 بروز شده 16/01/16 بازدید شده 64نفر نویسنده دیدگاه(ها) 19 دیدگاه

  Running With Rifles بازی متفاوتی در سبک استراتژیک و Indie برای PC بوده که در سال 2015 میلادی توسط کمپانی Modulaatio Games بر روی استیم قرار گرفته است. به عنوان یک سرباز عادی در ارتش مشغول به کار شوید و نقشه هایی که فرماندهتان در نظر دارد، به همراه سربازان دیگر عملی سازید. هر ماموریتی را با موفقیت انجام دهید، به مجموع امتیاز تجربه تان افزوده می شود.

  دانلود Running With Rifles - بازی فرار با اسلحه ها

  با رسیدن به سقفی از Experience در بازی Running With Rifles سطحتان بالا می رود و به اصطلاح Level Up می شوید. اگر به همین روند رو به رشد ادامه دهید، در آینده می توانید به یکی از فرماندهان جنگی مطرح در ارتش تبدیل شوید و چند صد سرباز را در گردانتان داشته باشید. مکان های متعددی در بازی فرار با اسلحه ها برای کاربران در نظر گرفته شده و به محض ورود به یکی از آن ها باید محل نگه داری سلاح و تجهیزات دشمن را شناسایی کرده و نابودش کنید.

  آپدیت جدید v1.22 SKIDROW به پست افزوده شد.

  این عنوان دارای حالت Open-World یا جهان باز بوده و به طور کاملا اختیاری می توانید در مکان های دشمنان به جستجو و نبرد بپردازید. سعی کنید در Running With Rifles آسان ترین راه را برای ضربه وارد کردن به نیرو های مقابلتان انتخاب کنید. صرفا همیشه آسان ترین راه، نبرد تن به تن نبوده و اگر استراتژی مناسبی به کار ببرید، می توانید به صورت مخفیانه نیز وارد مقر دشمن شده و ماموریتتان را به پایان برسانید. با امتیازاتی که در پایان هر مرحله به حساب کاربریتان اضافه می گردد، امکان تهیه سلاح ها و تجهیزات جنگی جدید و پیشرفته تر فراهم خواهد شد و با توجه به بودجه تان می توانید خرید کنید. اگر در بازی Running With Rifles به شبکه استیم هم وصل شوید، می توانید به صورت دسته جمعی و آنلاین با سایر کاربران بجنگید و در نهایت، امتیاز به دست آمده را با هم تیمی هایتان تقسیم کنید.

  حجم فایل : 256.10 و 35.68 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود آپدیت v1.22 با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها