• دانلود Legendary Heroes – بازی قهرمانان اندروید

  انتشار 15/03/05 بروز شده 15/03/05 بازدید شده 18نفر نویسنده دیدگاه(ها) بدون دیدگاه

  Legendary Heroes یک بازی جذاب در سبک استراتژیک و نقش آفرینی برای سیستم عامل Android بوده که به دست شرکت Monstro بر روی شبکه Google Play انتشار یافته است. بزرگ ترین نبرد بین قهرمانان جهان شروع شده و هر سرزمینی، افرادی ماهر را به میدان جنگ می فرستند تا افتخار کسب کنند. شما نیز از بین چند شخصیت موجود، یکی را برگزینید و در این مسابقه شرکت نمایید.

  دانلود Legendary Heroes - بازی قهرمانان اندروید

  نبرد های بازی Legendary Heroes در میدان مستطیل شکلی برگزار می شوند و در یک طرف آن، گروه اول و در طرف دیگر، گروه دوم قرار می گیرند. اگر عناوین Dota 2 یا League of Legends را در کامپیوتر تجربه کرده باشید، از همان ابتدا می توان فهمید که شاهد نسخه ساده ای از این بازی ها در گوشی اندرویدی هستیم. پس از انتخاب قهرمانتان، اسپل ها یا مهارت های جنگیشان را در بخش آموزشی یاد بگیرید و از آن ها در مبارزات پیش رویتان استفاده کنید.

  هر قهرمانی دارای مهارت ها و ویژگی های مخصوص به خود بوده و با توجه به شرایط باید انتخابتان را انجام دهید. کار گروهی و تیمی در Legendary Heroes حرف اول را می زند و به صورت همزان می توانید هدایت سه کاراکتر را بر عهده بگیرید اما در این حالت، وظایف سنگینی بر دوشتان خواهد بود و در صورتی که تنها یک اشتباه کوچک انجام دهید، تیم از هم می پاشد و بازنده می شوید. هر شخصیتی می تواند چهار Spell داشته باشد و با افزایش سطح یا همان Level Up, قدرتشان نیز قابل ارتقا می باشد. به طور کلی در بازی Legendary Heroes سی نوع نقشه یا Map توسط سازندگان با جزئیات بالا طراحی شده اند و به طور دلخواه می توان وارد یکی از آنان شد و مبارزه را آغاز کرد. شاید این عنوان از گرافیک چندان بالایی بهره نبرد اما گیم پلی آن در نوع خود کم نظیر است.

  حجم فایل : 48.97 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.1 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها