• دانلود Besiege – بازی محاصره لشگریان

  انتشار 16/02/17 بروز شده 16/02/17 بازدید شده 97نفر نویسنده دیدگاه(ها) 32 دیدگاه

  Besiege شاهکاری کم حجم در ژانر شبیه ساز ساخت و ساز برای سیستم عامل ویندوز بوده که در سال 2015 توسط شرکت Spiderling Studios در شبکه استیم عرضه شده است. با به کارگیری هوش و مهارت هایتان در طراحی، دژکوبی مستحکم بنا کنید و سربازانتان را برای نبرد با لشگری عظیم آماده سازید. نیرو های متخصصتان را داخل این دژکوب و بقیه را اطراف آن ساماندهی کنید.

  دانلود Besiege - بازی محاصره لشگریان

  سپس به قلعه های عظیمی که در بازی Besiege با تکنولوژی قرون وسطی بنا شده اند، هجوم ببرید و آن جا را به تسخیر خود در آورید. البته دشمنان نیز بیکار نمی نشینند و با تمامی قوا دفاع می کنند تا سرزمینشان به دست شما نیفتد. سربازان مختلفی از جمله تیراندازن، نیزه داران، پیاده و سواره به سمت دژکوبتان می آیند تا مانع ورودتان شوند. اگر طراحی منحصر بفردی در داخل این دستگاه غول پیکرتان به کار نبرده باشید، در عرض چند ثانیه باید تسلیم دشمنان شوید.

  آپدیت جدید v0.25 جایگزین شد.

  فیزیک در تمامی بخش های بازی محاصره لشگریان حرف اول را می زند و از جدیدترین فناوری روز در بازیسازی استفاده شده تا شاهد یک عنوان خاص باشید. تخریب پذیری ساختمان ها و هم چنین دزکوبتان در Besiege در نوع خود کم نظیر بوده و با کوچک ترین ضربه، نقطه مورد نظر دچار آسیب دیدگی می شود. بدین معنی که بر روی جزئیات تاکید بسیاری شده و با یک عنوان ساده و ناشیانه روبرو نیستید. برای نابودسازی هر قلعه در یک مرحله باید به زیرساخت های دفاعیشان توجه کنید و با توجه به آن ها به طراحی قطعات داخلی و خارجی بپردازید. شاید در ابتدا، محیط تا حدودی گنگ و بی معنی به نظر برسد ولی به مرور زمان با آن ارتباط مناسبی برقرار خواهید کرد. سازندگان از گرافیک سه بعدی و باجزئیات بالا در بازی Besiege بهره برده اند و این ویژگی به همراه سایر خصوصیت ها باعث شده تا نمره 10/10 توسط بیش از شش هزار کاربر در Steam به ثبت برسد!

  حجم فایل : 259.19 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها