• دانلود Draw Slasher – بازی نینجای برنده اندروید

  انتشار 15/03/02 بروز شده 15/03/02 بازدید شده 36نفر نویسنده دیدگاه(ها) 1 دیدگاه

  Draw Slasher نام بازی پرهیجانی در سبک اکشن برای Android از کمپانی Mass Creation محسوب می شود و تا به حال رتبه عالی 4.4/5 را در گوگل پلی کسب نموده است. هدایت نینحایی به اسم Hanzo را به دست بگیرید و به او کمک کنید تا خانواده اش را از دست دزدان دریایی نجات دهد. این دزدان، تمامی اعضای خانواده او را به گروگان گرفته اند و اگر دیر بجنبید، جانشان را از دست خواهند اد.

  دانلود Draw Slasher - بازی نینجای برنده اندروید

  حرکات و مهارت های اولیه را در بازی Draw Slasher به راحتی یاد می گیرید ولی برای انجام حرکات حرفه ای باید زمان بیشتری را صرف تمرین کنید. البته باید استعداد نینجایتان را نیز در این زمینه به وجود بیاورید و کسب امتیاز، تنها راه پرورش استعداد های اوست. با حرکت دادن انگشتتان روی صفحه، ضربات به دشمنان وارد می شود ولی این کار را باید به صورت حساب شده انجام دهید. در غیر این صورت، ضرباتتان نامنظم وارد خواهد شد و در نهایت نمی توانید این افراد را از بین ببرید.

  هدف اصلیتان در بازی نینجای برنده، نجات خانواده تان بوده اما برای دستیابی به آن باید امتیازات و رکورد های خوبی را از خود در هر مرحله به جای بگذارید. شخصیت های منفی Draw Slasher دارای چهره ای خبیث و عصبانی هستند و اگر مهارت لازم در نابودسازیشان را کسب نکنید، در دام هایشان گرفتار خواهید شد. حالات و Game Mode های مختلفی از جمله Endless Arcade برای این عنوان در نظر گرفته شده است که خود این گیم ماد نیز از دو بخش Survival و Gatekeeper تشکیل می شود. داستانی کوتاه ولی جالب برای نینجای برنده نوشته شده و بازیکن به راحتی می تواند با روایات موجود ارتباط برقرار کند و از آن لذت ببرد. بخشی به نام Challenges در بازی Draw Slasher وجود داشته که به صورت روزانه فعال می گردد و با پیروزی در آن ها، امتیاز بسیار خوبی به کاربر تعلق می گیرد.

  حجم فایل ها : 3.71 و 264.31 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 3.0 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

  دسته بندی ها