• دانلود Mass Effect Infiltrator بازی اثر توده اندروید

  انتشار 15/02/24 بروز شده 15/12/14 بازدید شده 36نفر نویسنده دیدگاه(ها) 1 دیدگاه

  Mass Effect Infiltrator ورژن جدیدی از سری بازی اثر توده در سبک Action و شوتر برای Android بوده و توسط شرکت ELECTRONIC ARTS در گوگل استور عرضه شده است. هدایت شخصیت فرمانده Shepard را به دست گرفته و در مقابل دشمن دیرینه تان یعنی Randall Ezno ایستادگی کنید. نبرد کهشکانی ها باری دیگر آغاز شده و تنها شما می توانید گروهتان را از نابودی حتمی نجات دهید.

  دانلود Mass Effect Infiltrator بازی اثر توده اندروید

  اما هیچ کسی که از سیاره تان در بازی Mass Effect Infiltrator جرات مبارزه نداشته و می توان گفت که به صورت تک نفره باید در برابر یک ارتش قدرتمند و بزرگ بجنگید! پس حواستان را به خوبی جمع کنید، زیرا تعداد نیرو های طرق مقابل بالا بوده و اگر به طور دسته جمعی به سمتتان هجوم بیاورند، قطعا شکست خواهید خورد. به همین دلیل نیز باید حساب شده عمل کنید و هر مبارز را به جای دیگر بکشانید و نابودش کنید. در این صورت است که امکان موفقیت افزایش پیدا می کند.

  از مجموعه سه گانه اثر توده در کامپیوتر برای طراحی داستان این عنوان الهام گرفته شده و چندین کاراکتر قدیمی مشاهده خواهید کرد. سیستم مبارزات در Mass Effect Infiltrator به صورت دقیق و جالب ساخته شده و اگر کمی تمرین کنید، به خوبی با آن آشنا خواهید شد. جان هزاران نفر در سیاره به موفقیت شما بستگی دارد و اگر دوست دارید به یک قهرمان جهانی تبدیل شوید، باید سختی های زیادی را در طول مسیر تحمل کنید تا در نهایت به پیروزی برسید. پس از اتمام هر مرحله در بازی اثر توده باید با یک Boss Fight مبارزه کنید و اگر قادر به شکست او بودید، به سطح بعدی راه پیدا خواهید کرد. اگر بخواهیم از گرافیک بازی Mass Effect Infiltrator تعریف کنیم، می توان گفت که در نوع خود کم نظیر بوده و چنین کیفیتی در اکثریت عناوین هم سبک به چشم نمی خورد.

  حجم فایل ها : 16.82 و 207.58 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.2 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Data

  دسته بندی ها