• دانلود Pocket Heroes – بازی قهرمانان جیبی اندروید

  انتشار 15/02/21 بروز شده 15/02/21 بازدید شده 33نفر نویسنده دیدگاه(ها) 4 دیدگاه

  Pocket Heroes بازی پرطرفداری در سبک Role Playing برای Android از کمپانی Elite Games بوده و تا کنون توانسته نمره عالی 4.6/5 را در گوگل پلی به دست آورد. وارد دنیایی فانتزی و برگرفته از افسانه های قدیمی شوید و قهرمانتان را برای نبرد با دیگران انتخاب کنید. سپس آیتم های اولیه را برای او تهیه کرده و عازم اولین مبارزه تان با شخصیت های مختلف شوید.

  دانلود Pocket Heroes - بازی قهرمانان جیبی اندروید

  از جمله این کاراکتر ها در بازی Pocket Heroes می توان به گیاهان آدمخوار، اژدهای بزرگ، کرم بیابان و برادران مبارز اشاره کرد که به مرور زمان با آن ها آشنا خواهید شد. البته چنین افرادی در پایان هر مرحله و بعد از شکست دادن سربازان معمولی به میدان نبرد می آیند و به نوعی Boss Fight محسوب می شوند. از تجهیزات متعددی همانند شمشیر، تفنگ و نیرو های جادوئی برای ضربه وارد کردن به دشمن می توانید بهره ببرید ولی قبل از استفاده باید مهارت های مورد نیاز را به دست بیاورید.

  داستان از جایی آغاز می شود که King Arthur به دست نیرو های تاریکی به گروگان گرفته شده و بعد از این حادثه، ظلم و ستم در همه جا فراگیر می شود. حال در Pocket Heroes این وظیفه شما و Sir Eric است تا ماجراجویی خطرناکی را شروع کنید و به مصاف بیگانگان و سربازان دشمن بروید. راهی طولانی و طاقت فرسا در پیش دارید اما باید از تمامی نبرد هایتان تجربه کسب کنید و اشتباهات قبلیتان را در مبارزات بعدی تکرار نکنید. با رعایت این اصل مهم، مهارتتان در جنگ افزایش پیدا می کند و امتیاز بالاتری کسب می کنید. بخش شخصی سازی در بازی Pocket Heroes با جزئیات فراوانی طراحی شده و همین قسمت باعث شده تا بازی قهرمانان جیبی با بازخورد های بسیار خوبی از طرف کاربران مواجه شود و از برترین های سبک نقش آفرینی باشد.

  حجم فایل : 26.03 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها