• دانلود Animas Online – بازی ماجراجویان جنگل اندروید

  انتشار 15/02/15 بروز شده 15/02/15 بازدید شده 20نفر نویسنده دیدگاه(ها) 3 دیدگاه

  Animas Online بازی جالبی در ژانر نقش آفرینی (RPG) و ماجراجویی برای Android محسوب می شود که به تازگی توسط شرکت Gameforge Productions GmbH عرضه شده است. زندگی در سرزمینتان یعنی Forestia به خوبی و آرامی پیش می رفت، تا زمانی که انسان ها به این مکان دست پیدا نکرده بودند. آن ها در حال نابودسازی جنگل و قطع درختان می باشند و تنها گروه شما بوده که می تواند جلوی این فاجعه را بگیرد.

  دانلود Animas Online - بازی ماجراجویان جنگل اندروید

  با تعداد از حیوانات شجاع در بازی Animas Online همراه شوید تا از تکنولوژی جدید و مرگ آور بشر در برابر سرزمینتان جلوگیری نمایید. هر شخصیتی که در بازی ماجراجویان جنگل وجود داشته، دارای ویژگی مخصوصی بوده و در مواقع مورد نیاز، حتما به کارتان خواهند آمد. عملیات و ماموریت های متعددی در دستور کار قرار خواهند گرفت و اگر به دقت انجام نگیرند، با شکست مواجه خواهید شد و در نتیجه انسان ها به جنگلتان آسیب های جبران ناپذیری وارد خواهند کرد.

  در طول مسیرتان علاوه بر کاراکتر های اصلی، حیوانات دیگر نیز به گروه کمک می کنند تا اهدافتان را به سرعت عملی سازید و به پیروزی برسید. سعی کنید همیشه از انسان ها در Animas Online دور باشید و وظایفتان را قبل از آمدنشان به انجام برسانید. در غیر این صورت به دامشان خواهید افتاد و مجبور به تکرار آن مرحله خواهید بود. مراقب تله های خطرناکی باشید که توسط دشمنان به کار گذاشته شده اند و حساسیبت بسیار بالایی دارند. قبل از قدم گذاشتن به مکان های ناشناخته، آن جا را مورد بررسی قرار دهید تا خطرات جانی نداشته باشد. اگر دوست دارید نهایت لذت را از بازی Animas Online ببرید، به اینترنت متصل شوید و دوستانتان را دعوت کنید تا با کمک یکدیگر با دشمن مبارزه کنید. لازم به ذکر است که شاهد گرافیکی کاملا سه بعدی و زیبا در ماجراجویان جنگل هستیم و موسیقی های مناسبی هم به کار رفته اند.

  حجم فایل ها : 12.24 و 157.17 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3.3 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

  دسته بندی ها