• دانلود Battle Nations – بازی نبرد ملت ها اندروید

  انتشار 15/02/13 بروز شده 15/02/13 بازدید شده 43نفر نویسنده دیدگاه(ها) 3 دیدگاه

  Battle Nations بازی هیجان انگیزی در ژانر استراتژیک و جنگی برای سیستم عامل Android به صورت آنلاین میباشد که به دست کمپانی Z2 Inc ساخته و منتشر شده است. گروهی از سربازان ماهر را جمع آوری کرده و منطقه ای را برای سکونت انتخاب کنید و این منطقه را از هر لحاظ آماده سازید. سپس با سربازانی که در اختیار دارید، اولین حمله آموزشیتان را انجام دهید تا با نحوه کنترل این افراد آشنا شوید.

  دانلود Battle Nations - بازی نبرد ملت ها اندروید

  بعد از این که پایگاه نظامیتان را در بازی Battle Nations با امکانات کمی که در اختیار داشتید، ایجاد کردید، ساختمان هایی را نیز اطراف آن بنا کنید. بیش از ده ها ساختمان برای بهبود وضعیت اقتصادی و نظامیتان در بازی نبرد ملت ها قرار داده شده ولی نمی توانید به صورت همزنان، تمامی آنان را از فروشگاه تهیه کنید. چون سکه لازم برای این کار را ندارید و اگر مایل به کسب سکه هستید، باید به کاربران دیگری که به طور آنلاین بازی می کنند، هجوم ببرید و غارتشان کنید.

  البته سایر بازیکنان نیز بیکار ننشسته اند و اگر تحت حمایت اولیه نباشید، به سرزمینتان حمله خواهند کرد. برای جلوگیری از زیان های احتمالی در Battle Nations باید زیرساخت های دفاعی را تقویت کرده و هزینه هایی را برای بهبود بخشیدن به این مورد پرداخت کنید. طبق توضیحاتی که سازندگان داده اند، بیشتر از 500 ماموریت به همراه 200 نوع سرباز با مهارت های خاص در این عنوان گنجانده شده اند و با آپدیت هایی که هر چند وقت یکبار عرضه می شوند، تعداد این موارد نیز افزایش پیدا می کنند. بازی Battle Nations به صورت کاملا رایگان در شبکه Google Play قرار گرفته ولی اگر دوست دارید به سرعت رشد کنید، با پول واقعی می توانید پرداخت های درون برنامه ای یا in-app Purchases را انتخاب کرده و آیتم های مورد نظرتان را خریداری نمایید و به کار ببرید.

  حجم فایل ها : 24.62 و 166.61 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 2.3.3 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

  توجه :

  برای اجرا نیاز به اینترنت دارید.

  دسته بندی ها