• دانلود Seven Kingdoms 2 HD – بازی هفت امپراطوری

  انتشار 15/02/08 بروز شده 15/02/08 بازدید شده 89نفر نویسنده دیدگاه(ها) 17 دیدگاه

  Seven Kingdoms 2 HD نسخه بهبود یافته ای از شماره دوم بازی هفت امپراطوری در ژانر استراتژیک برای PC بوده که توسط Enlight Software Limited منتشر شده است. یکی از قدرت های جهانی در هزاران سال پیش از جمله مصر، پارس، یونان و روم را انتخاب کنید تا آموزش های لازم را برای ایجاد یک امپراطوری قدرتمند به همراه ارتش و مردم وفادار را ببینید.

  دانلود Seven Kingdoms 2 HD - بازی هفت امپراطوری

  پس از این که مهارت های ابتدایی را در بازی Seven Kingdoms 2 HD به دست آوردید و قلعه کوچکی در منطقه ای بنا نهادید، ساختمان های مسکونی را برای مردمتان بسازید. تمامی امکانات رفاهی را فراهم سازید تا جمعیتتان رو به رشد شود و در نتیجه بتوانید از میان جوانان، ارتشی شکست ناپذیر تشکیل دهید. هر سربازی در این مجموعه دارای ویژگی خاصی بوده و با توجه به نوع نبردی که پیش رویتان بوده، آنان را تربیت کنید و سلاح هایی نظیر شمشیر و سپر برایشان فراهم سازید.

  هدایت و فرماندهی کلی این افراد در جنگ ها بر عهده خودتان می باشد، پس از بهترین نقشه های حمله یا دفاع استفاده کنید تا شکست نخورید. منابع زیرزمینی از جمله ذغال سنگ را در Seven Kingdoms 2 HD استخراج کنید و در صورت نیاز به مصرف برسانید. در غیر این صورت در بازار بفروشید تا پول خوبی از این راه عایدتان شود. تاجران بزرگی را از سرتاسر جهان به سمت بازار خودتان جذب کنید تا اقتصادتان رونق بگیرید و کشاورزی و دامداری را نیز در سرزمینتان گسترش دهید. تمامی این موارد نیاز به سرمایه گذاری دارند و این سرمایه را باید از طریق غنائم جنگی تامین کنید. گرافیک بازی Seven Kingdoms 2 HD همان طور که از نامش پیداست، بازسازی شده و به صورت Full HD در آمده و نسبت به نسخه های پیشین، پیشرفت چشم گیری داشته است و به همراه گیم پلی روان توانسته نمره  9.1/10 را در شبکه استیم در سال 2015 تا به حال کسب کند.

  حجم فایل : 428.61 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها