• دانلود Tap Titans – بازی تایتان ها اندروید

  انتشار 15/02/08 بروز شده 15/02/08 بازدید شده 19نفر نویسنده دیدگاه(ها) 1 دیدگاه

  Tap Titans از بازی های پرطرفدار شرکت Game Hive Corporation در سبک Role Playing برای اندروید بوده که توانسته امتیاز 4.6/5 را در گوگل پلی به دست بیاورد. در جهانی که شیاطین و تایتان ها در حال نابودسازی همه چیز هستند، به عنوان یک قهرمان کوچک وارد عرصه شوید. حمله کردن، دفاع کردن، جمع آوری طلا و همگی این کار ها فقط با ضربه زدن به صفحه گوشی انجام می گیرد!

  دانلود Tap Titans - بازی تایتان ها اندروید

  به نوعی می توان گفت که بازی Tap Titans ایده ای جدید در عناوین نقش آفرینی ارائه کرده و به همین خاطر نیز تا به حال بیش از پنج میلیون بار در پلی استور دانلود شده است! تعداد شخصیت هایی که می توانید کنترلشان را در دست بگیرید، سی نفر بوده ولی کاراکتر های منفی، تعداد بیشتری دارند و با هر آپدیت جدید به تعدادشان افزوده می شود. نحوه بازی بسیار آسان بوده و در عرض چند ثانیه با آن آشنا خواهید شد ولی برای کسب مهارت باید زمان به مراتب بیشتری صرف کنید.

  به طور کلی، 10 محیط زیبا با جلوه های بصری متنوع برای بازیکنان در نظر گرفته شده و در صورت تمایل می توانید وارد یکی از آنان شوید و نبرد را آغاز نمایید. هر قهرمانی که در Tap Titans انتخاب می کنید، دارای ویژگی منحصر بفردی بوده و از توانایی هایی برخوردار می باشد. با توجه به این خصوصیت ها، آیتم مربوط به آن را از فروشگاه با سکه خریداری کنید تا قدرتش افزایش پیدا کند. پس از نابودسازی سربازان معمولی در هر مرحله به Boss Fight یا غول پایانی می رسد که میزان سلامتی (HP) و قدرت ضرباتش بیشتر از بقیه می باشد. ضربات نهاییتان در بازی Tap Titans به مقدار محدودی قابل استفاده می باشند، پس این ضربات را برای دشمنان غول پیکر نگه دارید. بازی تایتان ها دارای گرافیکی معمولی و قابل قبول بوده ولی گیم پلی آن واقعا اعتیاد آور می باشد.

  حجم فایل : 40.96 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 4.0 یا بالاتر

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  دسته بندی ها