• دانلود Fall Weiss – بازی نقشه حمله

  انتشار 15/02/04 بروز شده 15/02/04 بازدید شده 38نفر نویسنده دیدگاه(ها) 4 دیدگاه

  Fall Weiss نسخه جدیدی از مجموعه بازی های The Campaign Series در ژانر استراتژیک برای کامپیوتر بوده که به دست شرکت Wastelands Interactive منتشر شده است. نامی که برای این ورژن انتخاب شده، در واقع نقشه حمله آلمان های نازی به بخشی از کشور لهستان در سال 1939 میلادی می باشد اما این اختیار به شما داده شده تا وارد یکی از سه بخش موجود در بازی شوید.

  دانلود Fall Weiss - بازی نقشه حمله

  به طور کلی، بازی Fall Weiss از قسمت های  Third Reich, Soviet Union و Poland تشکیل شده و برای هر کدام از آنان، داستانی ساده ولی جالب در نظر گرفته شده است. اگر وارد مورد اول شوید، هدایت لشگریان آلمان ها را بر عهده می گیرید که برای کشور گشایی تلاش می کنند. اگر با این گروه همراه شوید، روز به روز بر گستره حکونتتان افزوده خواهد شد و بر طبق تاریخ، عواملی نیز باعث از دست رفتن چندین سرزمینتان توسط بیگانگان خواهند شد.

  اما در دسته دوم برای زنده ماندن و فرار از دست نیرو های بیگانه می کوشید و از هر راهی وارد می شوید تا گروهتان از بین نرود. این گروه در Fall Weiss به سوسیالیزم اعتقاد دارند و به خاطر این عقیده در سال 1920 تا پای نابودی هم رفته بودند ولی بعد از حدود 19 سال بازگشته اند تا انتقام بگیرند. اگر برای شروع بازی نقشه حمله، دسته سوم را انتخاب کنید، با ارتش کشور لهستان همراه خواهید شد که قصد پیروزی در برابر دو قدرت برتر اروپایی را دارند. بهترین و قدرتمندترین سواره نظام ها در این ارتش هستند و اگر استراتژی شما با این سربازان سریع به ثمر می نشیند، حتما با کشور لهستان کار را آغاز نموده و خاتمه دهید. همان طور که اشاره شد، هر رژیم در بازی Fall Weiss دارای ویژگی های خاص خودشان می باشند و این بسنگی به بازیکن دارد تا کدام یک را ترجیح دهد و با آنان به نبرد برود.

  حجم فایل : 331.20 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها