• دانلود Agent Awesome – بازی مامور ویژه

  انتشار 15/01/29 بروز شده 15/01/29 بازدید شده 25نفر نویسنده دیدگاه(ها) 3 دیدگاه

  Agent Awesome یکی از بازی های اندرویدی در ژانر استراتژیک با حجم مناسب بوده و به تازگی در سال 2015 توسط کمپانی Chundos Studio برای PC هم منتشر شده است. داستان این عنوان از ماجرای واقعی مامور ویژه ای به نام Agent A بهره گرفته است. مشکلات از جایی آغاز می شوند که او به همراه دو نفر از دوستانش در شبی جمعی شده اند تا وفاداری خود را به شرکت .E.V.I.L ثابت کنند.

  دانلود Agent Awesome - بازی مامور ویژه

  بعد از این شب به یادماندنی در بازی Agent Awesome نیرو های نفوذی تصمیم می گیرند تا شرکت را به طور کامل منهدم کرده و ورشکست سازند. اما این شما هستید که باید از دوازده طبقه این مکان بزرگ در برابر موج عظیمی از سربازان دشمن دفاع کنید تا در نهایت به درجات بالاتری بروید. هر مرحله ای که به اتمام می رسانید، رئیس شرکت به شما درجه ای بالاتر می دهد تا روحیه بالاتری برای حضور در مبارزات بعدی داشته باشید.

  امکان استفاده از از آیتم های متعددی برای محافظت از شرکتتان نظیر بمب های TNT و انواع اسلحه ها وجود دارد ولی به یاد داشته باشید که هر کدام از آنان نیاز به ارتقاء سطح مامور ویژه یا Level Up دارند. یک قابلیت جالب در Agent Awesome قرار داده شده و با توجه به این ویژگی، انتخاب برای کشتن یا صدمه نرساندن به جان دشمنان بر عهده خود بازیکن می باشد. یعنی بعد از دستگیری آنان، هر کاری که مورد نظرتان بوده، می توانید با این افراد انجام دهید تا به سزای اعمالشان برسند. اسلحه هایی که از فروشگاه در بازی مامور ویژه خریداری می کنید، قابل Upgrade یا افزایش سطح هستند و با کسب امتیاز باید سطحشان را بالاتر ببرید تا در برابر سربازان قدرتمندتر دوام بیاورید. داستان بازی Agent Awesome حالتی طنز آمیز داشته و از چند حیوان فانتزی برای ایجاد خنده در بین نبرد ها استفاده شده است.

  حجم فایل : 303.53 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها