• دانلود Crazy Taxi City Rush – بازی تاکسی دیوانه اندروید

  انتشار 15/01/28 بروز شده 15/02/07 بازدید شده 43نفر نویسنده دیدگاه(ها) 5 دیدگاه

  Crazy Taxi City Rush از جمله بازی های خاطره انگیز در سبک مسابقه ای و ماشین سواری است و سال گذشته توسط شرکت SEGA of America برای Android منتشر شده است. یکی از اتومبیل ها را از شرکت تاکسیرانی گرفته و مسافران را در نقاط مختلف شهر سوار کنید. اما اگر می خواهید امتیاز مناسب به دست بیاورید، باید تاکسی را به بدترین شکل ممکن برانید تا مسافران لذت ببرند.

  دانلود Crazy Taxi City Rush - بازی تاکسی دیوانه اندروید

  اما مهم ترین نکته ای که در بازی Crazy Taxi City Rush وجود دارد، این است که نباید آسیبی به جان مسافران برسد. در غیر این صورت باید جریمه سنگینی به خاطر این حوادث بپردازید و علاوه بر آن، امتیاز منفی برایتان منظور خواهد شد. پس در کنار رانندگی دیوانه وارد، مراقب تصادفات هم باشید تا هیجان را در افراد به اوج برسانید. هر چه قدر که ماهرانه رانندگی کنید و برخوردی با مانعی نداشته باشید، پول بیشتری از هر مسافر دریافت خواهید کرد.

  پس از موفقیت این عنوان در کامپیوتر، حال به گوشی های هوشمند راه یافته و ورژن City Rush مخصوص اندروید و iOS می باشد. به طور کلی در Crazy Taxi City Rush و گیم ماد با نام های Portrait و Landscape برای ایجاد تنوع وجود داشته و به طور دلخواه می توانید وارد یکی از آنان شوید. هنگام ماشین سواری می توانید ضبط یا رادیو را روشن کنید و صدایش را بلند کنید. بوغ های متداول بزنید و هر کار غیر قانونی که به فکرتان خطور می کند، قابل انجام در بازی تاکسی دیوانه است. هیچ قانونی برایتان وجود ندارد ولی در صورت رعایت نکردن آن، ممکن است پلیس های شهر به دنبالتان بیفتند. هر چند این کار باعث افزایش بیش از حد هیجان بازی Crazy Taxi City Rush می شود ولی اگر دستگیر شوید، باز هم باید جریمه بپردازید تا بتوانید به تاکسی راندن ادامه دهید!

  حجم فایل ها : 12.53 و 56.95 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 4.0 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

  دسته بندی ها