• دانلود Qvadriga – بازی ارابه سواری رومی

  انتشار 15/01/24 بروز شده 15/01/24 بازدید شده 29نفر نویسنده دیدگاه(ها) 5 دیدگاه

  Qvadriga از بازی های متفاوت در ژانر استراتژیک و تا حدودی مسابقه ای برای سیستم عامل ویندوز بوده که به دست شرکت Slitherine Ltd در سال 2014 عرضه شده است. اگر بخواهیم ارابه سواری رومی را با سایر عناوین مقایسه کنیم، به جرات می توان گفت که نظیر گیم پلی آن تا به حال ساخته نشده و یک ایده جالب و منحصر بفرد به حساب می آید.

  دانلود Qvadriga - بازی ارابه سواری رومی

  در کل بازی Qvadriga به دو صورت Dynamic و Static بوده و با توجه به سلیفه تان می توانید یکی از آنان را برگزیده و کارتان را شروع کنید. در ابتدا باید ارابه ای را از بین چند مورد با صرف هزینه ای خریداری کنید و ارابه سواری را برای آن انتخاب نمایید تا وارد اولین دوره از مسابقات شوید. 43 مرحله مختلف با آیتم های متعدد در این بازی وجود داشته ولی برای رسیدن به مراحل بالا باید سطوح قبلی را با امتیاز خوب و مقام اول پشت سرتان بگذارید.

  با توجه به این که محیط روم باستان با کیفیتی متوسط شبیه سازه شده، مردم زیادی برای دیدن این رقابت ها به مکان مسابقه مراجعه می کنند. هر چه قدر که رقابت بین شما و سایر بازیکنان در Qvadriga داغ تر و جذاب تر باشد، تماشاگران بیشتری خواهند آمد و در نتیجه درآمد بالایی خواهید داشت. پس از این که امتیازاتی را از چندین مرحله جمع آورده کردید، ارابه ها و ارابه سواران جدیدی را به خدمت بگیرید تا با سرعت و قدرت بیشتری به پیش بروید و به یکی از برترین های این رشته تبدیل شوید. گرافیک بازی Qvadriga در سطح متوسط به پایین بوده و به هیچ وجه نباید جذابیتش را با کیفیت تصویرش مقایسه کنید. چون طبق توضیحات طراحان، فقط بر روی گیم پلی کار شده تا هیجان بالاتری داشته و چالش بیافریند. پس اگر از دوستداران Indie های بسیار عالی هستید، ارابه سواری رومی را از دست ندهید.

  حجم فایل : 236.22 مگابایت

  دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل : www.freegames.ir

  سایت منتشر کننده

  دسته بندی ها