• دانلود Second Warfare – بازی جنگ دوم اندروید

  انتشار 15/01/20 بروز شده 15/01/20 بازدید شده 21نفر نویسنده دیدگاه(ها) 1 دیدگاه

  Second Warfare یکی از بازی های جدید در سبک اکشن و شوتر اول شخص (FPS) برای سیستم عامل Android می باشد و به دست شرکت Kobra Studio ساخته و منتشر شده است. هدایت سربازی را بر عهده بگیرید که نیروی زبده ای در ارتش می باشد و ماموریت های متعددی در جنگل دارد. در ابتدا به نظر می رسد که در این محیط بزرگ، تنها هستید ولی با گشت و گذار، خلافش ثابت می شود.

  دانلود Second Warfare - بازی جنگ دوم اندروید

  از جمله ماموریت هایی که در بازی Second Warfare برایتان تدارک دیده شده اند، منهدم سازی باند های قاچاقچی، از میان برداشتن نیرو های تروریست می باشند. جنگل گسترده ای در بازی جنگ دوم با موتور بازیسازی قدرتمند به صورت سه بعدی طراحی شده و حداقل چند روز طول می کشد تا با همه قسمت های آن آشنایی پیدا کنید یا به آن قدم بگذارید. یکی از سلاح های موجود در گروه را به صورت رایگان تهیه کرده تا اولین نبردتان را تجربه نمایید.

  پس از انجام ماموریت ها به طور موفقیت آمیز، پول و امتیازی به بازیکن تعلق می گیرد که قابل استفاده در فروشگاه می باشد. بدین معنی که با این امتیازات در Second Warfare می توانید اسلحه ها و تجهیزات جنگی بهتری بخرید و در درگیری های پیش رویتان از آنان بهره ببرید. علاوه بر خطرات انسانی که در جنگل تهدیدتان می کنند، خطرات طبیعی نیز وجود داشته و همیشه باید مراقبشان باشید. در غیر این صورت امکان ضخمی شدن و حتی مرگ شخصیت تحت کنترلتان وجود دارد. دشمنانی که در طول بازی Second Warfare با آن ها مبارزه می کنید، تعداد بالایی دارند و از تجهیزات پیشرفته ای برای پیشبرد اهدافشان کمک می گیرند. به همین خاطر نیز باید به صورت کاملا مخفیانه به مقر فرماندهیشان نفوذ کنید و ماموریت هایی را که از قبل تعیین شده اند، به بهترین شکل ممکن به انجام برسانید.

  حجم فایل ها : 16.84 و 90.46 مگابایت

  پیش نیاز اندروید : نسخه 4.0.3 یا بالاتر

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

  دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

  تصویری از محیط بازی

  پسورد فایل ها : www.freegames.ir

  لینک گوگل پلی

  محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/obb

  دسته بندی ها